Як худнути в сні

Деякі сучасні дієтологи вважають, що система харчування, про яку мова піде нижче, допоможе не тільки скинути зайві кілограми, утримати оптимальну вагу, але і запобігти деякі захворювання, як передає Інтернет-видання для дівчат і жінок від 14 до 35 років.

Для початку трохи теорії: після 8 години вечора наш організм виділяє гормони росту, контролюючі та оновлюючі клітини тіла. Після півночі цей процес посилюється. Між 12-ю та 5-ю годинами ночі починається відновлення клітин шкіри, як зовні, так і зсередини (наприклад, відновлюються клітини слизової поверхні кишечника). Мишци потребують білку, щоб рости і оновлюватися, а в мускулатуру згорає жир. Хоча й вуглеводи забезпечують організм енергією, вони піднімають при цьому рівень інсуліну в крові, а це заважає нічному спалюванню жиру.

Білок дуже сильно насичує, тому що м’язи шлунка перетравлюють його особливо довго. Смажене м’ясо залишається в шлунку 4-6 годин, яйця круто до 8-ми годин, а смажена риба навіть 12 годин. Внаслідок цього немає ніякої необхідності прокидатися вночі і йти до холодильника.

Потрібно відмовитись від хліба чи не потрібно?

Система харчування з умовною назвою «Худеем у сні» запобігає не тільки ожиріння, але і гіпертонію, інфаркт міокарда, тромбоз, атеросклероз, м’язовий ревматизм, інсульт, порушення жирового обміну, набряки, артрит, цукровий діабет 2-го типу.

Ключем до здорового харчування по системі «Худеем у сні» є гормон інсулін, що виробляється підшлунковою залозою після прийняття їжі. Чим менше відбудеться викид інсуліну в кров, тим краще організм може вночі спалювати отложившийся жир.

Ось правила, що лежать в основі цієї дієти:

1) триразове харчування (без голодувань і перекусів);

2) на сніданок – вуглеводи і ніяких тваринних жирів;

3) в обід – змішане харчування – їсти можна все, і вуглеводи і тваринні білки;

4) ввечері – тільки білкова їжа тваринного походження і ніяких вуглеводів;

5) не менше 5 годин паузи між прийомами їжі;

6) нічний сон не менше 7-8 годин;

7) фізична активність підкріплює дієту.

Сніданок

На сніданок треба їсти багато вуглеводів (хлібопродукти, солодкі фрукти, каші), але варто уникати білків тваринного походження (заборонені ковбаса, яйця, сир, дозволяється максимум дві чайні ложки молока для кави).

Вранці наш організм потребує в максимальній кількості енергії, так як він всю ніч постив. Наш мозок голодний, а йому ж потрібно 5-6 г цукру на годину. Вночі мозок підчищає цукрові запаси, тому вранці ми повинні їх знову поповнити. Найкраще це робити за допомогою хліба і хлібопродуктів, які за своїм хімічним складом складаються майже цілком з цукру. Після ситного сніданку мозок насичується, і голод моментально проходить.

Багато жінок, що стежать за своєю фігурою, їдять вранці занадто мало. І в цьому їхня помилка, оскільки мозок в цьому випадку цілий день знаходиться в пошуках цукру. При цьому велика спокуса перекусити: ми то тут перехопимо шоколадний батончик, то там який-небудь солодкий фрукт і стаємо від цього тільки повніше.

Крім того, коли мозок відчуває нестачу цукру, він добуває необхідну йому енергію з м’язових клітин. При цьому м’язова маса зменшується, а адже відомо, що саме в м’язах відбувається спалювання жиру. Потрібно ж саме зворотне – більше м’язів і менше жиру.

Вуглеводи змушують організм запустити обмін речовин. Справа в тому, що вранці ми встаємо з ліжка з низькою температурою тіла (близько 35 градусів) і відразу переходимо до стану активності (36-37 градусів), а для цього потрібно багато енергії. Тому той, хто вранці добре поснідав, може спокійно протриматися 5 годин до обіду без перекусів.

Не забувайте, що, згідно з правилами дієти, вранці забороняється їсти тваринні білки, т.к. вони активізують гормон інсулін. Інсуліну в крові стає більше в 3 рази. При цьому інсулін блокує жирові клітини, і згорання жиру переривається на декілька годин. обід

В обід дозволяється їсти все – вуглеводи (картопля, рис, хліб і хлібопродукти, солодкі вироби та напої), і білки тваринного походження (всі види м’яса, риби, птиці, продукти з яєць і молока). Їжте достатньо щільно, щоб дати поштовх своєму обміну речовин, тобто однієї звичайної порції салату недостатньо. Через деякий час ви звикнете до їжі тричі на день. Ніколи не пропускайте обід! Той, хто їсть тільки два рази на день, мимоволі компенсує це тим, що їсть занадто багато і перекушує між їжею, що, як ми вже говорили, призводить до поступового набору ваги.

Пити в обід можна чай, каву, фруктові та овочеві соки, молоко та молочнокислі напої. Дозволено навіть десерт (наприклад, 2 кульки морозива). Без ситного обіду сповільнюється обмін речовин, а разом з ним і спалювання жиру. Якщо мозок отримує недостатньо поживних речовин, він добуває необхідну йому енергію з м’язів, маса яких від цього зменшується.

Після обіду в крові інсулінова крива піднімається, але оскільки ми протягом дня активні, то це не є великою проблемою. Нашим м’язам потрібно білок для самовідновлення і росту.

Саме кількість і якість з’їденого в обід визначає, чи зможемо ми схуднути. Регулярно зважуючись вранці (перед сніданком) і ввечері (перед вечерею), ви зможете самі визначити, як вплинуло з’їдене в обід на зміну вашої ваги.

Ніколи не переїдайте в обід. Вставайте з-за столу з відчуттям, що можна було б поїсти ще. Не лякайтеся, це почуття зазвичай проходить через 15-20 хвилин. Оскільки за системою «Худеем у сні» сніданок і вечеря в якійсь мірі регламентовані, а в обід ви володієте повною свободою вибору, то саме обідом ви можете регулювати процес схуднення.

Всі люди різні, тому неможливо дати рекомендації по харчуванню, підходящі абсолютно всім. Вище наведені лише загальні принципи того, що можна і чого не можна їсти в обід. Те, як ви застосуєте ці принципи, вирішувати тільки вам. Метою обіду є підтримання нормального функціонування організму протягом п’яти годин (до вечері) без почуття голоду. Але не більше того. Якщо вам вдасться зберегти ваш ранковий вага до вечора, ви схуднете у сні!

Ні в якому разі не відмовляйтеся від вечері. У вашому тілі вночі повинні відновитися від 50-ти до 70-ти мільйонів клітин. Для цього йому потрібні живильні речовини.
На вечерю дозволяється тваринний білок (м’ясо всіх видів, риба, птиця, яйця, молочні продукти, включаючи сир, творог, натуральний йогурт) і овочі. Забороняються вуглеводи (особливо хліб, але також картопля, рис і макаронні вироби). Жінки можуть їсти на вечерю 150 г, чоловіки – 250 г продуктів. Дуже м’язисті чоловіки можуть приймати подвоєну кількість їжі. Дозволяються вегетаріанські гарніри: салати і овочі, крім цукровмісних видів (кукурудза, горох, морква, квасоля).

Таким вечерею ви готуєте свій організм до того, що під час сну він протягом восьми годин буде самовостанавліваться, і спалювати жир. Щоб система «худнемо уві сні» працювала, ввечері ніяких вуглеводів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *