Не відмовляйтеся від хліба повністю

Недавні дослідження показали, що жінки суперечливо ставляться до хліба і хлібобулочних виробів: 43% категорично відмовляються від цих продуктів, інші їдять їх без міри (з них 20% відчувають почуття провини, вважаючи, що тим самим шкодять своїй фігурі). Виявляється, щоб не позбутися важливих для здоров’я речовин, потрібно не відмовлятися від хліба взагалі, а ввести в раціон тільки житній.

Люди, що сидять на «безхлібні» дієтах, помічають, що у них підвищується дратівливість і стомлюваність. Дієти, в принципі, не сприяють гарному настрою і зміцненню тонусу, але в даному випадку ситуація посилюється, тому при повній відмові від хліба, люди позбавляють себе вітамінів групи В, що відповідають за дані характеристики самопочуття.у

Запам’ятайте, що добова норма споживання хліба для середньостатистичного дорослої людини – 200 грамів (якщо ви худнете, то споживання можна знизити до 100 грамів).

Цікаві факти про гречку.

Чому потрібно їсти житній хліб?

Цей продукт багатий вітамінами (особливо вітамінами групи В: В1, В2, В6) і мінералами (кальцієм, магнієм, фосфором).

У хлібі житніх сортів грубого помелу містяться харчові волокна, завдяки яким очищується кишечник, знижується можливість дисбактеріозу, в цілому поліпшується робота травної системи.

Житній хліб має дуже щільну консистенцію, тому навіть в якості самостійного продукту в конкретний прийом їжі його достатньо в кількості 100 грамів, щоб насититися, але при цьому не спровокувати появу зайвих сантиметрів.

Завдяки харчовим волокнам, про які ми писали вище, відбувається своєчасний висновок токсинів і шлаків з організму. Якщо ви відмовтеся від вживання житнього хліба, тим самим ускладніть даний процес, що призведе до додатку в вазі.

Цікавий факт

Хто з нас не любить хліб із запалу з жару?! Такий теплий, м’який, хрусткий, ароматний! А ви знали, що саме цей хліб приносить більше шкоди – м’якуш сприяє більшому слиновиділенню, що може привести до загострення гастриту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *