Відпустки не буде: 5 способів розважитися в місті

Це буває з усіма. Іноді тобі не вдається за літо з’їздити у відпустку: багато роботи, або навпаки мало роботи (а, значить, і грошей). У розраду – нагадування про знижки в оксамитовий сезон і наші підказки по річним способам проведення дозвілля в місті.

У твоєму розпорядженні всі вихідні. Починати відпочивати ми радимо ще з вечора п’ятниці, а планувати свої уїк-енд можеш прямо з понеділка! Це заздалегідь підніме настрій і допоможе пережити робочий тиждень.

Weekend in the city, weekend, вихідні в місті, відпустка в місті

1. Водні види спорту

Якщо у твоєму місті є річка – тобі вже пощастило. А якщо на ній ще хтось додумався відкрити вейк-станції, прокат гідроциклів і каное – ось вона, гідна і бюджетна заміна морським розвагам. До речі, нова фішка зараз – серфінг з веслом. Для нього не потрібно хвиля, так що займатися можна на будь водної поверхні. При цьому утримати рівновагу все одно буває не просто.

2. Пляжний клуб

Майже не відрізняється від басейну у готелю – і зовні, і за відчуттями. При цьому тобі не потрібно нікуди летіти і можна покликати всіх-всіх друзів, а не задовольнятися випадковою компанією незнайомих туристів. Наряджати з подружками в найкрасивіші купальники і відправляєтеся назустріч сонцю і новим знайомствам.

3. Кафе і ресторани з терасами

Це ще одне хітове, між іншим, місце для літніх знайомств Все тому що «територія охоплення» розширюється за рахунок вулиці. А ще вечорами там прохолодно і можна курити кальян.

4. Нічний спорт

Днем зараз занадто жарко для фізичних навантажень, і цей час краще провести в офісі під кондиціонером. Зате після заходу сонця – пробіжки, велотури, покатушки на мотоциклах. Придивися до іншого формату нічного життя міста замість задушливих клубів!

5.Час для інших

До неможливості поїхати у відпустку можна поставитися філософськи: можливо, цей час потрібно тобі для чогось більш важливого. Або ти потрібна комусь? Зараз займатися благодійністю і краудфандінгом – стало мало не must have. Спробуй і ти примкнути до однієї з волонтерських організацій і зрозумієш, що це залишає більше вражень в твоїй душі, ніж самий зоряний готель.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *