Як візуалізувати мрію?

Щоб мрію перетворити на реальність, її потрібно візуалізувати.

Візуалізація – це зоровий образ мрії. Ви уявляєте кінцевий результат: що у вас все вийшло і довгоочікувана машина куплена, ремонт у квартирі закінчений і ви нарешті злітали до Індії.

До цього потрібно підходити серйозно і написати свої мрії на папері, чітко структурувати, описуючи навіть деталі.

Правила:

  1. Найкращий час для візуалізації мрії – до сну або після пробудження. Це час, коли наш організм найбільш розслаблений і ми можемо зосередитися.
  2. До візуалізації мрії ви повинні ставитися не як до обов’язку, а як до прекрасного проведення часу. Це повинно приносити вам задоволення.
  3. Ваші думки мають бути сконцентровані тільки на мрії і відкиньте все інше.
  4. Не чекайте миттєвого результату. У житті не буває всього і відразу. Потрібно запастися терпінням. Для того, щоб ваша мрія матеріалізувалася потрібно час і зусилля.
  5. Ви повинні вірити, що ви можете стати, мати або досягти того, чого бажаєте. Ви не повинні сумніватися в правильності своєї мрії, інакше уявна установка може послабитися.
  6. Не вживайте слова з часткою «не»: «я не можу», «у мене не вийде». Це віддаляє вас від бажаного результату.
  7. Найважливіша складова візуалізації мрії – емоції. Направляйте всю свою позитивну енергію в створюваний образ, підходите до цього заняття з ентузіазмом і натхненням.

Візуалізація мрії підстьобує і мотивує рухатися в новому напрямку, до кращого життя. А також діє як закон тяжіння. Тому наші думки повинні завжди бути світлими і чистими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *