Як виробити звичку пити воду?

Всі знають про те, що вода дуже корисна для нашого організму. Але не всі знають, чому саме. Найчастіше ми п’ємо досить багато рідини, але це може бути чай, кава, газовані напої або алкоголь. Існує дев’ять вагомих причин, щоб привчити себе пити чисту воду.

1. Щоб схуднути.

Вода, на відміну від інших напоїв, не має жодної калорії, також в ній відсутні харчові добавки та барвники. Вода прекрасно втамовує спрагу і навіть притупляє голод. Ось чому ті, хто худне, п’ють тільки воду.

2. Щоб серце було здоровим.

У 2002 році в Америці були опубліковані результати шестирічного дослідження. В результаті виявилося, що щоденне вживання більше літра води в день на 41% знижує вірогідність серцевого нападу.

3. Щоб бути бадьорим.

При зневодненні ви відчуваєте себе втомленим. При нестачі води в організмі з’являється м’язова слабкість, запаморочення і нудота.

4. Щоб голова не боліла.

Одна з найпоширеніших причин головного болю – зневоднення.

5. Щоб шкіра була здоровою.

Вживання води в правильному кількості здатне очистити вашу шкіру. Буквально за тиждень можна отримати відчутний результат.

6. Щоб не було проблем з травленням.

Запори – дуже часто це результат зневоднення організму. Для того, щоб травна система правильно працювала, необхідно вживати воду в достатній кількості.

7. Щоб очистити організм.

Вода виводить з організму токсини і шлаки.

8. Щоб знизити ризик ракових захворювань.

Зневоднення найбільше змушує страждати нашу травну систему. Вода знижує на 45% ймовірність захворювання раком товстої кишки, і на 50% – раком сечового міхура.

9. Щоб підвищити ефективність спортивних тренувань.

Зневоднення уповільнює темпи розвитку мускулатури і спалювання жиру. Заповнювати запаси рідини необхідно до, під час і після спортивних тренувань.

Як виробити звичку пити воду?

Необхідно випивати стакан води після підйому, стакан під час прийому їжі, стакан між прийомами їжі, до, під час і після спортивних тренувань. Всього мусить виходити 5-6 склянок на день. Звичайно ж, необхідна кількість води буде індивідуально для кожного.

Беріть з собою невелику пляшку води.

Замінюйте алкоголь, газовані напої на чисту воду.

Займіться спортом, тоді ви станете відчувати спрагу, що допоможе не тільки зміцнити м’язи, а й привчити організм до вживання води.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *