Як відновити енергію і повернути сили?

Буває, що без видимих ​​причин ти відчуваєш себе втомленою і знесиленою. Тобі просто не вистачає енергії. Дізнайся, як її відновити.

Наш організм дуже тісно пов’язаний з природою, зокрема, з чотирма її стихіями. Ці поради східних мудреців – довгожителів дозволять підтримати енергію кожної з них в нормі.

Стихія вогню

Двічі на день роби таку вправу. Запали в кімнаті 5 свічок, розстав їх по колу і сама сядь в центрі (по-турецьки або на невисокий стілець). Спина пряма, очі закриті. Малюй в уяві великий промінь світла, теплий нескінченний потік, який спускається на тебе і повністю накриває. Утримуй цей образ 2-3 хвилини.

Стихія повітря

Після першої вправи, не змінюючи положення, видихай з легких все повітря. Потім починай повільно вдихати його животом, рахуючи до шести (м’язи живота розслаблені). При вдиху живіт повинен збільшуватися. Затримай порахуй до трьох. Потім видихни. Повтори вправу 10 разів.

Стихія води

Для її підтримки приймай двічі на день ванну або контрастний душ: вранці перед сніданком і ввечері перед вечерею, після фізичних вправ. Омолодити шкіру допоможе ванна з 1 кг морської солі без ароматичних добавок (у воду можна капати тільки ефірні масла).

Стихія землі

Щоб підживлювати енергію землі, корисно зайнятися квітникарством. Ніжні рослини наповнять будинок енергією спокою й умиротворення. Також регулярно роби маски з бруду і глини для обличчя, волосся, рук, ніг, грудей. Ти можеш купити вже готові маски або придбати глину в аптеці (якщо вона без добавок, можна робити маски кожен день).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *