Що якщо у вас висока самооцінка

Висока самооцінка – ключ до щасливого кохання!

Фахівці з Талліннського університету виявили що жінки, які задоволені своїм фізичними даними (насамперед, вагою і зображенням оголеного тіла), більшою мірою здатні підтримувати щасливі відносини. При цьому автори роботи стверджують, що зв’язок між задоволеності відносинами і чином свого тіла працює в обох напрямках.

Результати були зроблені на основі опитування більше 250 жінок від 20 до 45 років, які на момент дослідження полягали в романтичних стосунках (71 % жили з партнером, 29 % – були замужем). Учасниць попросили відповісти на ряд питань, що стосуються задоволеності відносинами, сексуальної близькості, їх самооцінки і почуття власної гідності.

Опитування психологів показав, що коли жінка був задоволена своїми відносинами, вона була також задоволена своєю вагою, і навпаки. Більш високі результати задоволеності своєю масою тіла і самооцінки також були пов’язані вищою задоволеністю романтичними відносинами.

Жінки, які раніше сиділи на дієті, частіше незадоволені своєю вагою, більш сором’язливі і не настільки щасливі зі своїм партнером. Навіть нормальна вага здавався для них непривабливим, вони мали більш низьку самооцінку, і вони були менш задоволені сексуальної близькістю.

«Для того щоб відчувати себе добре і жити щасливо у відносинах, потрібно відчувати позитивні емоції по відношенню до себе і свого тіла – без цього жінка не зможе налагодити гармонійні і задовільні відносини з партнером », – підсумовують автори роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *