Як позбутися хропіння?

Чи доводилося тобі засипати в одній кімнаті з людиною, яка хропе?

Погодься, добре виспатися в такій гучній компанії не представляється можливим. А бути може, і ти іноді заважаєш близьким заснути? У такому випадку спробуй скористатися одним з таких рад, які допомагають позбутися хропіння.

  • Постарайся не пити перед сном алкогольні напої. Справа в тому, що спиртне ще більше розслабляє небо, в результаті чого хропіння посилюється. Фахівці вважають, що за шість – сім годин до відходу до сну потрібно утримуватися навіть від пива.
  • Звикла спати на спині? Обов’язково підкладай під голову високу подушку. У такому положенні ризик «западання» неба знижується. До речі, самої природною для людини, а також найбільш ефективною проти хропіння, є поза «на боці».
  • Порушити дихання уві сні можуть ліки. До таких препаратів належать антигістамінні, снодійні і транквілізатори. Перш ніж приймати медикамент, запитай у лікаря, як він діє на дихальні шляхи.
  • Іноді причиною хропіння може бути звичайний нежить. Тут все просто – необхідно вилікувати застуду чи купірувати алергію.
  • І найголовніше – висипайся! Пам’ятай, люди, які погано або мало сплять, страждають від хропіння більше, ніж ті, хто відпочиває достатню кількість часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *