Як управляти атмосферою навколо себе

Люди мають дивну здатність чуйно сприймати атмосферу, наповнюватися зсередини цією атмосферою і слідувати в своїх діях в тому напрямку, який формує сприйнята ними атмосфера.

Згадайте атмосферу будь-якого свята, в який забуваєш про поточні проблеми і разом з усіма веселишся, танцюєш і насолоджуєшся шампанським, морозивом, шоколадом і легкими зачаровують дотиками рухаються в такт музики тел.

Через створення атмосфери можна керувати емоціями людей. Завдяки атмосфері вони можуть набувати мужність, можуть запалився до вас не тільки любов’ю, але і пристрастю, можуть відчути в собі непереборне бажання виконувати ваші бажання.

Почавши керувати атмосферою навколо себе, ви починаєте керувати своїм життям, тому що створюючи ту чи іншу атмосферу, ви спонукаєте людей виконувати те бажання, яким наповнена ця атмосфера.

Цією особливістю атмосфери часто користуються політики. Створюючи на передвиборних заходах і в рекламі потрібну їм атмосферу, вони домагаються за допомогою управління атмосферою того, що люди їх вибирають.

Цією особливістю атмосфери часто користуються досвідчені дружини. Вони будинку створюють таку атмосферу, що їх друга половинка навіть не повертає голову в тому напрямку, в якому міцність родини могла б наразитися на небезпеку.

Цією особливістю атмосфери завжди користуються люди, яких дуже любить велика кількість інших людей. Велика кількість друзів гарантує їм, що їх життя буде завжди легка і приємна.

Створивши атмосферу дружби, вони мають одне з найпрекрасніших скарбів в світі, вони мають друзів, до яких завжди можна звернутися за порадою, за грошима, за протекцією і просто отримати насолоду від спілкування.

Керуючи атмосферою навколо себе, ви керуєте подіями свого життя, тому що в цей момент через емоції людей знаходите управління почуттями та думками цих людей.

Завдяки створюваної вами атмосфері, вони починають вас любити і виконувати ваші бажання. Керуючи атмосферою навколо себе, ви керуєте своїм життям. Атмосферою навколо себе ви легко можете керувати за допомогою слів і предметів.

Коли ви керуєте атмосферою, то люди залюбки виконують ваші бажання і не питають, навіщо вам це потрібно. Якщо ви довіряєте своїм почуттям, то ви напевно розрізняєте атмосферу в різних місцях.

В одних місцях атмосфера вам подобається, а в інших місцях ви відчуваєте внутрішню напругу і необхідність слідувати тим чи іншим правилам, які вам не подобаються. Ви вже досить досвідчена людина, щоб свідомо почати звертати увагу на атмосферу в місцях, в яких ви знаходитесь, оцінювати цю атмосферу з точки зору корисності і приємності її для вас і покидати неприємну для вас атмосферу і обгрунтовуватися в приємній.

Я думаю, що цей ваш досвід уже достатній, щоб ви прийшли до переконання про необхідність знаходитися в тій атмосфері, в якій ваша душа розкривається, тіло розслабляється, а емоції доставляють вам задоволення та насолоду.

Правда, не так часто можна зустріти місця, в яких атмосфера може вас абсолютно влаштувати. Таких місць дійсно не так вже й багато. Але з цієї ситуації є вихід.

Створюйте в тих місцях, де ви знаходитеся, свою власну атмосферу, яка б ідеально вам підходила. Зробити це можна в будь-якому місці за допомогою слів і предметів.

Як тільки ви почнете створювати свою власну атмосферу за допомогою слів і предметів, то ваша поточна життя може почати нагадувати вам смачний десерт, рясно политий шоколадом.

Коли людина вміє створювати власну атмосферу за допомогою слів і предметів, то він ніби відзначений знаком, що життя і задоволення від життя в його житті знайшли один одного.

Якщо ви будете регулярно створювати атмосферу за допомогою слів і предметів, то ви швидко досягнете прогресу. Ті дівчата, які це роблять, вже не полюють на женихів і друзів, вони просто їх вже мають.

Юнаки та дорослі чоловіки, які це роблять, відчувають себе твердо стоять на ногах і здатними забезпечити себе і свої сім’ї, своїх коханих, дітей і домашніх вихованців всім необхідним і тим, що дарує радість.

Депресія це теж атмосфера і у вашій влади замінити її на атмосферу щастя, пригод, радості від великих виграшів і можливістю розвитку подій за вашим бажанням.

Ви напевно знайдете у своєму житті свідчення та факти, коли ви, натхнені чимось зсередини, починали управляти подіями на роботі, людьми, які вас оточують і досягали майже магічних результатів.

Вас слухали і вам підкорялися. Чому ж ви це не робите систематично і регулярно? Адже ви ж вже це вмієте робити, раз робили це раніше! Раз ви раніше досягали гарних результатів, що сьогодні Вам заважає за допомогою слів і предметів отримувати кожен день той же самий позитивний результат? Ви вже є приборкувачем несприятливих атмосфер, тому скористайтеся словами і предметами, щоб прямо сьогодні перетворити ту атмосферу, в якій ви живете, в ту, яка для вас найбільш сприятлива. Створивши за допомогою слів і предметів ту атмосферу, яка вам подобається, Ви гарантовано не будете задихатися в ній від нерозуміння, нечистоти і відсутності свіжого повітря.

Вам буде легко, приємно і комфортно, тому що ваша дорогоцінна життя отримає таку ж дорогоцінну оправу, безперечно сяючу в звабливою атмосфері ніжності і ласки життя.

Атмосфера, що не постачає вас енергією, тим самим занурює вас в область постійної боротьби і відсутності задоволення, в якій ви не можете повною мірою відчувати себе самим собою.

У цій області ви не відчуваєте зцілює енергії сонця, бо знаходитеся в атмосфері іншого світу, світу, який вам не подобається.

Створіть свою власну атмосферу за допомогою слів і предметів і Ви зможете все змінити так, як ви хочете. Золотий запас слів дан вам від народження абсолютно безкоштовно, щоб ви в будь-який момент за власним бажанням могли, змінюючи атмосферу у відповідності зі своїми поглядами, занурити своє життя в атмосферу золотого століття любовних пригод, аромату розкоші, фінансового благополуччя, матеріального достатку і духовної свободи.

Ви вже є супутником фортуни, тому що фортуна впливає на матеріальний світ за допомогою слів і предметів. Прийнявши рішення управляти атмосферою навколо себе, ви реалізовуєте реальний шанс вибирати все найкраще для себе. Чи не керуючи атмосферою навколо себе за допомогою слів і предметів, ви занурюєтеся в атмосферу створювану іншими і, думаю, не найкращу для вас. Непереможна сила слів готова допомогти вам втілити в життя всі ваші мрії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *