Як сучасні інженери вибирають дівчат?

В останні роки винахідники все частіше дивують світ забавними пристроями та програмним забезпеченням необхідним лише для того, щоб допомогти його власнику знайти його другу половину на просторах інтернету. Простіше кажучи, ці пристрої і програми спілкуються і сортують профілі користувачів в соціальних мережах і на сайтах знайомств замість їх власників. У більшості випадків все це не більше ніж забавні дрібниці, однак, часом трапляються справді цікаві зразки.

Американський інженер і винахідник Джеймс Бефурт, змайстрував їх мало не з підручних матеріалів робота, який допомагає йому сортувати облікові записи дівчат в мобільному сервісі знайомств Tinder. Варто стразу зазначити, що цей сервіс користується надзвичайним попитом у винахідників, що створюють подібні пристрої.

Що стосується творіння Джеймса Белфурта, то воно за принципом своєї роботи досить просто. Це механічний штатив, на який кріпиться стилус. Вся конструкція встановлюється над екраном мобільного пристрою, на якому потрібно попередньо запустити Tinder. Після цього, механічна рука починає рухатися, емітуючи свайп по екрану. Таким нехитрим чином гаджет гортає профілі дівчат і позначає кожну зі сторінок, як «сподобалося».


Що стосується можливості комерційного застосування робота, то про це нічого не відомо. Не виключено, що Джеймс Бефурт створив його виключно в особистих цілях.

На тлі даного винаходу не можна не згадати і про те, що минулого року, математик з Лос-Анджелеса створив інший пристрій, а точніше – алгоритм, який дозволив йому проводити автоматичне сортування анкет дівчат у соціальних мережах і вибирати тих, що найбільш підходять за своїм характером «власникові» програми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *