Як вижити у світі без Інтернету?

Ахтунг! Ваш Інтернет тільки що «впав» і, здається, найближчим часом не повернеться. Тільки без паніки! Або, почекайте, може в даному випадку все-таки варто панікувати? Такі речі вельми важко запам’ятати, тому давайте звіримося з Google. Стривайте, який Google? Інтернет же не працює! Все, приїхали, баста. Що ж тепер робити? Як вижити у світі без Мережі?

Після швидкого гіпервентіляціонного непритомності зберіться, глибоко вдихніть і подумайте про те, що людська цивілізація могла існувати протягом довгого часу і без таких, здавалося б, невід’ємних благ сучасної цивілізації, як Інтернет. Звичайно ж, у такому разі були і «темні дні» (нескінченна кількість архаїчних носіїв інформації, в яких контент оновлювався тільки через кілька днів, а не секунд; необхідність прямого людського контакту і, що гірше за сучасними мірками, – відсутність доступу до безкоштовного порно ) – людство змогло пережити цей час. У такому випадку і ви зможете! Все, що вам потрібно для цього – уважно ознайомитися з цією пам’яткою (а краще кудись її зберегти) і при крайній необхідності нею скористатися. Сьогодні ми розповімо про «аналогових» версіях найпопулярніших інтернет-сервісів, без яких не може обійтися будь-який сучасний інтернет-користувач.

Які бувають види лисиць у світі?

Twitter / Flipboard / «жежешечка» – називаються «газетами»
Як вижити у світі без Інтернету?

Захотіли довідатися свіжу інформація про те, що відбувається у вашому місті чи світі? Першим же ділом завтрашнім вранці вам необхідно буде вийти з дому, знайти найближчий кіоск з друкованою пресою і попросити щоденну газету. Так, і в даному випадку не забудьте взяти з собою грошей, тому що за газету доведеться заплатити. Небагато, від 20 до 50 рублів, залежно від видання. Для найвідчайдушніших також передбачена підписка на півріччя або цілий рік. Тут ціни будуть вже варіюватися від декількох сотень рублів до декількох тисяч.

Отже, ви купили газету… Будьте обережнішими, краї паперових сторінок набагато гостріше, ніж екрани ваших опинилися тепер непотрібних без Інтернету смартфонів і планшетів. Чи не поріжте!

Відеохостинг YouTube – телеканал «Перець»

Опинившись в стресовій ситуації через відсутність Інтернету ви напевно захочете розслабитися і отримати дозу позитиву. З наявністю Мережі немає нічого простішого зайти на YouTube і запустити всілякі вибірки з самими смішними відео з усього світу. Але так як Інтернету у вас немає і не буде, а розважити себе переглядом відео з милими і забавними звірятками, незграбними ситуаціями і героїчними вчинками звичайних людей дуже хочеться, вихід все ж є. Наприклад (не вважайте за рекламу), розважальний телеканал «Перець», де практично щодня цього добра хоч відбавляй. І більше того, там можна зустріти і одних з найпопулярніших російських влогеров, таких як «Макс 100500″ і “BadComedian». А якщо спробувати «побігати» по іншим телеканалам, то, швидше за все, ви знайдете цього добра ще більше. Так що не втрачайте часу!

Стрімінговий контент – колись називався «кінопрокатом»… колись…
Як вижити у світі без Інтернету?

Одна з принад (а в нашому випадку і одним з недоліків) Інтернету полягає в тому, що ви можете без проблем знайти сайти з великими запасами різних художніх фільмів у вельми прийнятній якості. Багато з цих сайтів, що працюють офіційно за ліцензією, вимагають за перегляд своєї бібліотеки фільмів невелику мзду у вигляді декількох сотень рублів на місяць (або одноразову плату за перегляд того чи іншого фільму). Але раніше люди, при бажанні подивитися який-небудь свіжий фільм з Арнольдом «Я повернуся» Шварценеггером, йшли прямо в магазин сервісу кінопрокату, де, залишаючи кілька десятків рублів, а нерідко і свій паспорт, брали на пару днів додому відеокасету або диск з вподобаним фільмом. Найчастіше контент був неліцензійний, але тим не менш люди могли подивитися свіжі фільми.

Звичайно ж, такий вид сервісу все ще можна зустріти в окремих містах, однак в переважній більшості його замінили всілякі стрімінговие сервіси прокату відео, доступ до яких здійснюється через Мережу. Мережі у нас немає, тому ви потрапили. Або ж ні? Якщо бажання ознайомитися з новітніми роботами російських і зарубіжних голлівудських режисерів вище вашої ліні, то вихід є: кінотеатр. Набір доступних для перегляду фільмів у даному випадку, звичайно ж, буде обмежений (подивитися вийде тільки новинки, хоча деякий час тому ще була жива традиція показу старих і дуже популярних фільмів), але ви принаймні не забудете, що таке кіно.

Інтернет-банкінг – називається «банківської касою»
Як вижити у світі без Інтернету?

Онлайн-банкінг є, мабуть, одним з найбільш значущих сервісів, запропонованих нам «століттям Інтернету», і, швидше за все, виявиться одним з найбільш відсутніх ланок для комфортного життя при відключенні Мережі. Якщо вам потрібні гроші, то доведеться йти в найближчий місцевий справжній банк – це такий «аналоговий» варіант вашого мобільного банківського додатка – і можливо, навіть вперше в житті познайомитися з живим касиром. Касир надасть вам доступ до інформації про вашому банківському рахунку і допоможе із здійсненням різних фінансових операцій. Ах так, ще одним «бонусом» реального походу в банк може стати жива черга з таких же стражденних відвідувачів. Але якщо у вас є «досвід» походу в лікарню, то ви витримаєте це випробування мужньо. Тримайтеся!

Соціальні мережі – називаються «барами» і «кафе»
Як вижити у світі без Інтернету?

Інтернету немає, але ви все ще перебуваєте вдома? Швиденько одягаємо свій кращий наряд, куплений на останній інтернет-розпродажу, і прямуємо прямо в найближчий бар або кафе! Там ви зможете відпочити, випити, дізнатися останні чутки з новинами, а можливо навіть, і вперше побачити Мішу, Петю і Олю, яких ви ще роки три тому додали в друзі на своїй сторінці «ВКонтакте» або «Однокласниках».

Instagram – називається «Polaroid»
Як вижити у світі без Інтернету?

Кумедний факт: колись ваш телефон і фотовідеокамера були двома абсолютно різними пристроями. Шокує? Згоден. Ще на ранньому етапі початку цифрового століття самим простим і швидким способом відобразити яскравий момент свого життя був фотоапарат Polaroid. При цьому якості фотографій, які виходили при використанні такої камери, могли позаздрити фільтри будь-яких сучасних «інстаграмів» і «Флікр», які стануть зовсім марними за відсутності Мережі. Зараз камери Polaroid стали менш популярні, але тим не менш бренд не помер (хоча не раз намагався), і в продажу можна зустріти нові моделі. Які, до речі, можна замовити через Інтернет. Ловіть момент, поки не пізно.

Програма «Карти» – називається «картою»
Як вижити у світі без Інтернету?

Може виявитися корисною для тих, хто відчуває труднощі в орієнтуванні в реальному світі. Карти вони практично такі ж, як додаток «карти» на вашому мобільному пристрої, за винятком того, що фізичними картами трохи складніше користуватися, вони не показують вашого точного розташування, не дають порад у виборі оптимального маршруту і не надають в реальному часі інформацію про завантаженості тих чи інших дорожніх розв’язок. Про компасі, мабуть, поговоримо іншим разом. Для вас це може виявитися ще більш шокуючим.

Mail.ru, Yandex, Google, Yahoo – називаються «Поштою»
postal service

Інтернет не працює! Це екстрена ситуація, а ви тут хвилюєтеся про прихід або не приходять повідомлення на вашу електронну пошту з підтвердженням замовлення набору наклейок і магнітиків на холодильник з онлайн-сервісів Amazon і eBay! Ви жартуєте? Грамотно розставляйте пріоритети!

Яндекс.Музика, ВКонтакте – називаються «радіо»
radio

Відео вбило зірок радіо. Коли на сцену вийшли такі сервіси, як YouTube, Vimeo, ВКонтакте і сотні тисяч інших менш відомих і більш страшних сервісів обміну, то вельми важко уявити, що класичне радіо змогло вижити. На щастя для нашої ситуації, воно дійсно живо! Саме тут наші батьки дізнавалися останні новини і слухали топ-чарт кращих пісень за рік до того моменту, як навіть в машинах з’явилися вбудовані Wi-Fi-приймачі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *