10 речей, які потрібно знати про яблука

Дуже корисний фрукт, який ми часто недооцінюємо – це яблука.

1. Яблуко є ідеальною їжею, щоб почати трапезу. Якщо на вас “напав” звірячий апетит, то яблуко є кращим рішенням: споживати один з цих плодів до трьох основних прийомів їжі насправді допомагає заспокоїти навіть самих ненаситний апетит, і краще, якщо “зв’язати” його з келихом води. Середнього розміру яблуко (200 грам) забезпечує близько 100 калорій.

2. Яблука багаті на пектин, який допомагає керувати рівнем холестерину, регулювати роботу кишечника і контролює апетит.

3. Крім того, видається, що в результаті ферментації пектину з кишкової флори призводить до утворення коротко жирних кислот, які надають захисну дію проти розвитку раку товстої кишки.

4. Яблуко середнього розміру, спожите з шкіркою, забезпечує близько 4 грамів клітковини: добра частина волокна, що міститься в яблуці, розчинна у воді, тому, на відміну від цього в інших продуктах, таких як цілісного зерна, висівок і багато овочів, в нашому кишечнику, утворюють желеподібну масу, яка захоплює внутрішні ліпіди і цукру в надлишку, плюс також деякі небезпечні речовини і мікроелементи, важливі для нашого організму.

5. Яблуко разом з цитрусовими являють собою один з найбільш щедрих джерел пектину, який використовується в харчових добавок і дієтичних продуктах, у тому числі для діабетиків і для контролю ваги.

6. Яблука містять не тільки волокна, а й цінні вітаміни і мінерали.

7. Яблуко практичне харчування, готове для споживання, гігієнічний, “в одежинці”, фрукт.

8. Дуже важливо споживати свіжі яблука, тому що з плином часу вміст води і вітамінів з фруктів знижується, що робить їх менш хрусткими і здоровими. Шкірочка – хороший показник свіжості – повинна бути блискучою і тугий.

9. Яблука слід зберігати в холодильнику, де температура трохи вище, ніж 0 ° С, таким чином протягом тривалого часу можна зберегти “хрустящесть” і аромат.

10. Яблуко має хороший сечогінний дію і показано при розладах шлунково-кишкового тракту, таких як діарея, запор і здуття живота.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *