Як приймати рішення за менше ніж 60 секунд?

Містер Стів Павлина, великий майстер усвідомлених трансформацій і залізної самодисципліни вчить прийняттю рішень за менше ніж 60 секунд.

Часто ми стикаємося з важкими рішеннями, які включають одне або два невідомих. Ми не можемо знати заздалегідь якими будуть наслідки кожного нашого вибору. Особливо це стосується великих рішень, таких як відхід з роботи, вхід або вихід з відносин або переїзд в інше місто.

Коли ви стикаєтеся з таким рішенням, що ви робите? Коли ви не можете прорахувати наслідки, що ви можете знайти кращого, ніж побудова здогадок і припущень?

Звичайну поведінку людей в таких ситуаціях – це заморожування. Навіть якщо вам не подобається поточний стан речей, ви можете турбуватися, що альтернативні варіанти будуть ще гірше. Кожне рішення включає в себе вибір між збереженням статусу кво та вчиненням зміни. Коли ми не можемо бути впевнені, що зміна принесе нам поліпшення, за замовчуванням ми зупиняємося.

Дозвольте мені дати вам дуже простий метод приймати рішення такого роду. У більшості випадків, вам знадобиться не більше 60 секунд для оцінки будь-якого можливого шляху.

На кожну розглянуту вами альтернативу, запитайте себе «Це дійсно Я?»

Ви запитуєте себе тут, чи є кожен напрямок справжнім вираженням того, хто ви є насправді. На скільки відсотків кожен варіант відображає ваше справжнє я?

Час змін — не чекайте понеділка, щоб виконати свої справи.

Рішення – це дії самовираження

Коли ми дивимося на вибори як на щось більше ніж просто напрямки шляху – як на творче заяву нашого самовираження – нам легше робити певні вибори. Ви можете сказати собі «Цей шлях не буде легкий, але я знаю, що він правильний для мене, так як він відображає те, хто я є». Або ви можете сказати «Не важливо як сильно я намагаюся довести це собі, я знаю глибоко всередині, що це не відображає моєї суті. Це просто не я ».

Дуже важливо відокремити цей оцінний крок від набору мужності щоб діяти згідно з ним. Це нормально визнати, що ви перебуваєте там де не хочете бути, навіть якщо у вас зараз немає можливості зробити щось з цього приводу прямо зараз. Сміливість для дій прийде пізніше.

Ось декілька варіантів, де ви можете застосувати цей метод:

 • Ця робота відображає хто я є?
 • Ця компанія дійсно відображає хто я?
 • Бути найманим робітникам (або підприємцем або інвестором або власником бізнесу) відображає мою істинність?
 • Ці відносини відображають хто я є?
 • Це місто – реально я?
 • Цей будинок – реально я?
 • Ця книга, яку я зараз читаю – реально я?
 • Цей друг – реально я?
 • Це хобі – реально я?
 • Ця сорочка / плаття / костюм / краватка – реально я?
 • Ця машина – реально я?
 • Ця їжа – реально я?
 • Ця звичка – реально я?
 • Це духовне або релігійне вірування – реально я?
 • Цей рівень фізичної підготовки – реально я?

Зверніть увагу, що ви можете застосовувати «це реально я?» Для прийняття великих і маленьких рішень. Ви можете використовувати це кожен день, навіть коли ви вирішуєте які овочі вам купити сьогодні.

Озвучування вголос

Якщо вам важко вирішити чи є дане рішення реальним вами, просто проговорите деякі його характеристики голосно вголос. Озвучте їх назовні.

Наприклад, коли ви роздумуєте з приводу зміни місця роботи, опишіть нове розглядається вами місце. Вона безпечна або сповнене ризиків? Вона монотонна або різноманітна? Там багато спілкування або усамітнення?

Тепер перевірте які з цих епітетів можуть краще описати вас як людину? Ви обережні або любите ризикувати? Ви любите різноманітність або стабільність? Ви товариські або мовчазні? Ця робота є вами?

Іноді це може здатися дурним, але я впевнений, що ви отримаєте більше осяянь, якщо поставитеся до цього з гумором і просто зробите це.

Зробіть те ж саме по відношенню до своїх відносин. Я можу навчити вас які люди найбільше вам підходять. Якщо справжні стосунки кілька напружують, цей процес покаже вам чому. Ви зможете побачити відображають вони вашу істинність або ваша справжня реальність чи не знаходиться в сонастройка з вами.

Особистий приклад -Купівля столу

Три тижні тому ми переїхали в новий будинок і я хотів купити новий стіл для свого офісу. (Моєму старому столу було 14 років і він так зносився, що навіть благодійність б не взяла його. Я хотів використати його для занять бойовими мистецтвами поки він не перетвориться на пил). Тепер я хотів стіл високої якості, який би прослужив мені довгий час замість того столу, який я купив відразу після коледжу за 99 доларів.

Я зробив детальний список вимог того, що я хотів, зняв мірки з простору в кабінеті і дав собі необмежений бюджет. Я переглянув безліч місцевих меблевих крамниць і пошукав на вебсайтах з продажу меблів онлайн, але нічого не зачепило мене. Я почав думати, що може мені варто зробити стіл на замовлення, але це здавалося занадто напряжно. Я став зневірятися і мій новий офіс залишався без столу кілька днів. Я думав «Це повинна бути легко вирішувана проблема, особливо коли ти не обмежений бюджетом. Я повинно бути ставлюся до цього серйозніше, ніж потрібно ».

Зрештою я зупинився і запитав себе, чи є кращий спосіб знайти потрібний мені стіл. Я не хотів погоджуватися на щось, що мені не подобалося, але я розумів, що замість того, щоб шукати те, що підходить під всі мої критерії з довгого списку, то що я хотів насправді був стіл, який би підходив мені , відбивав би те, ким я є.

Отже і вирішив прийняти це рішення, просто дивлячись на кожен можливий стіл і запитуючи себе «Це реально я?» Я знову пішов до місцевих лавки і це був цілком інший досвід. Замість того щоб шукати те, що я хочу, я шукав те, що було мною. Я дивився навколо в пошуках того, що було б мною у формі стола.

Так, я знаю, це звучить дивно. Насправді, я хотів стіл, який був би трохи дивним. Якби це було не так, він не був би мною. Коли я бачив стіл, який би всім сподобався, я розумів, що це не для мене.

Зазвичай я ненавиджу робити покупки, але цього разу я отримав задоволення від цього досвіду. Я б краще ставився до процесу покупок, якби практикував це раніше. Я подивився на дуже прикрашений і класичний стіл і сказав «Це не те. Я не любитель прикрас і не класик». Я побачив важкий міцний стіл, який зміг би підняти тільки Супермен і сказав «Цей занадто важкий. Я набагато легше». Я дивився на дешевий дерев’яний стіл і казав «Ні вже. Я більш міцний і міцний ніж він».

Це схоже на казку про Трьох ведмедів, чи не так?

Зрештою я сів за незвичайний стіл, що привернув мою увагу. Це було елегантне поєднання скла, металу і дерева. У мене з’явилося знайоме почуття, коли я сів за нього, але воно було дивним. Я не усвідомлював, що це. Безумовно це не було коханням з першого погляду, але було явним захопленням і мені це стало цікаво.

Це був стіл повз якого я пройшов раніше, тому що візуально він не підходив під мої критерії. Цього разу коли я запитав «Це я?» Відповідь не прийшов як миттєве Так. Мені довелося подумати. Я описав стіл для себе. Я сказав «Цей стіл чистий, ефективний і організований, прозорий, що летить, розумний, творчий і добре складний. Багатьом він сподобається, але хтось знайде його неправильним. Я не впевнений чи подобається він мені, але безумовно він привертає мою увагу. Мені ніколи не буде нудно з ним в одній кімнаті».

Незабаром я усвідомив, що це буде відмінним столом для мене, тому що він описував мене. Через кілька тижнів використання його, я дійсно полюбив його. Він настільки я.

І ось це було важливе для мене рішення – я часто використовую свій стіл, тому мені було важливо знайти хороший – але я робив процес занадто складним. Запитуючи «Це я?» Дало мені прорив крізь складності і дозволило мені визначити мої щирі критерії. Кожен розглянутий мною стіл допомагав мені прийти до фінального рішення.

Я знову підкреслюю, що це може здаватися дуже дивним тому, хто ніколи це не пробував. Тому не будьте тим, хто ніколи не пробував.

Позитивне посилення

Коли ви приймаєте рішення за допомогою «Це я?» Методу, ви використовуєте ідеалізовану версію себе для порівняння. Це ви в кращому вигляді. Це ви у ваших мріях і цілях, той ким ви хочете бути.

Що трапляється, коли ви починаєте наповнювати своє життя людьми, місцями і предметами, які розумно відображають вашу справжню суть? За допомогою осмосу (Осмос – процес однобічної дифузії через напівпроникну мембрану молекул розчинника в бік більшої концентрації розчиненої речовини (меншій концентрації розчинника) ви починаєте потихеньку отримувати більше цих якостей собі. Просто сидячи за своїм новим столом, я відчуваю себе більш організованим, ефективним і творчим . Це постійне нагадування мені про те, якою людиною я хочу бути. навіть якщо реальність трохи відрізняється від цього, я щодня стикаюся з цим позитивним підсилювачем. мені навіть не треба про це думати.

Я користуюся цим методом «Я це?» Дуже багато з тих пір. Я навчив йому свою дружину і вона мені каже як це здорово і як їй це подобається. Коли ми йдемо купувати меблі, ми дивимося на неї і запитуємо себе, чи відображає вона те, які ми є. І завжди ми погоджуємося. Це прекрасний спосіб упевнитися, що ми одного поля ягоди.

Подивіться навколо себе. Про що ви можете сказати, що це дійсно ви? І що ви можете змінити?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *