Як правильно вибирати парфуми?

Щоб правильно вибрати парфуми потрібно закохатися. Закохатися в конкретний запах парфумів і купити їх. Адже обраний вами аромат це найважливіша складова не тільки вашого стилю, а й настрою і саме тому до вибору аромату варто поставитися дуже серйозно. Купуючи парфуми необхідно враховувати всі фактори, які здатні вплинути на вибір парфумів.

Аромати, які вас будуть радувати в теплу пору року, можуть абсолютно відповідати вам в зимову погоду. Влітку краще віддати перевагу туалетну воду замість концентрованих духів. Як бачите, при виборі парфумів варто враховувати пору року.

Так само при виборі важливо враховувати і час дня, в яке ви збираєтеся користуватися даними ароматом. «Ранковий» запах повинен бути бадьорить і легким. Зверніть увагу на цитрусові та морські запахи. А для вечора більше підійдуть парфуми з мускатно-амбровими або пряними нотками.

Не менш важливо в такій справі і ваш настрій. Адже разом з ним змінюються і ароматні переваги, тому на вашому туалетному столику повинно бути як мінімум кілька улюблених вами ароматів.

Не забувайте і про те, що один і той же запах на різних тілах може зовсім по-різному звучати. Не варто бездумно копіювати аромати подруг.

Ну і, звичайно ж, купуючи парфуми, варто враховувати їх концентрацію. Туалетна вода містить всього приблизно 5% аромамасел, вода парфумована – від 10 до 15%, а духи містять найвищу концентрацію – близько 20% ароматичних масел.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *