Як часто жінкам потрібен секс?

І особливо дратує, що через це, жінки намагаються маніпулювати. За чоловічим думку, жінкам зовсім не потрібен секс.Секс жінками необхідний, але не в такій кількості, як чоловікам. Гіпоталамус, що відповідає за потребу в сексі, у жінок менше розміром. І тестостерону, який відповідає за лібідо, присутній в жіночому організмі в невеликій кількості, в порівнянні з чоловіками.

Жінці, перш ніж відкритися і віддатися чоловікові, необхідно до нього звикнути і зрозуміти, що він надійний. І коли вона розуміє, що це батько її дітей, тоді й виникає потреба в сексі.

Інше питання, коли пара живе багато років, і у них все було добре, а потім жінка стала відмовляти в сексі. У такому випадку потрібно шукати причини змін. Якщо чоловікові секс потрібен завжди, то жінці хочеться інтимних стосунків, коли вона щаслива, любима і впевнена у своєму чоловікові. Просто треба поговорити і все з’ясувати.

Але є такі випадки, коли жінка сама виявляє бажання вступати в контакти з чоловіками і воліє мати кілька партнерів. Це може бути пов’язано з виробленням гормонів, вихованням або життєвими принципами, які диктують їй самій вибирати чоловіків і йти від них, коли захочеться. Така політика загрожує тим, що чоловік, який живе з такою жінкою, може порахувати себе використаним, отримати стрес і стати імпотентом. І хто від цього виграє?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *