Як позбавиться від шкідливих звичок?

Багато хто з нас мають одну або кілька звичок, які ми вважаємо поганими, і хочемо позбавитися від них, але не всі з нас знають, як це зробити.
Можливо, найгірше в поганих звичках, це коли вони управляють нашим життям. Перед тим як почати позбуватися від своїх поганих звичок, ви повинні розуміти, з чим боріться. Ось кілька порад, які допоможуть позбутися від поганих звичок.

1. Позбувайтеся від поганих звичок по черзі

Якщо у вас є кілька звичок, не намагайтеся позбутися від них одним махом. Таким чином, ви нічого не доб’єтеся, адже як відомо, за двома зайцями не вженешся. Далі, як кажуть, «з двох зол, вибирайте менше», тобто виберіть звичку, яка шкодить вам найбільше і почніть від неї позбавлятися. Поборів першу звичку ви зможете з легкістю побороти і інші.

2. Команда з вашим другом

Якщо ваш друг чи член сім’ї переживає подібну проблему, об’єднаєтеся з ним. Допомога друга буде хорошим поштовхом. Зрештою, боротися з проблемою завжди краще разом, ніж поодинці.

3. Виберіть заміну

Позбавтеся від поганої звички, знайшовши їй альтернативну заміну. Якщо ви намагаєтеся кинути палити, ви можете задовольнити тягу насінням або цукерками. Це допоможе відвернути вас і позбутися шкідливої ​​звички. Просто будьте терплячі, бо перший місяць буде дуже важким.

4. Проводьте більше часу з людьми, які заохочують вас

Коли ви намагаєтеся позбутися від своїх шкідливих звичок, оточіть себе людьми, які заохочують вас. Якщо ви хочете жити життям без алкоголю або без наркотиків уникайте негативних людей.

5. Створіть бар’єри для вашої звички

Один з найбільш ефективних способів позбутися шкідливої ​​звички є створення бар’єрів для неї. Якщо ви хочете кинути курити чи кинути пити, попросіть друга або члена сім’ї проконтролювати споживання вами сигарет або алкоголю. Якщо ви хочете припинити їсти нездорову їжу або кусати нігті, створіть бар’єри, які допоможуть не повертатися до цієї звички.

6. Заохочуйте себе

Кожен любить отримати нагороду, коли виконує роботу. З’являється відчуття виконаного обов’язку, що дає додатковий приплив енергії. Коли ви боретеся з курінням, купіть собі нове взуття або одяг.

7. Будьте терплячі

Позбавиться від поганої звички в короткі терміни неможливо. Вчіться бути терплячим і націленим на досягнення своєї мети, і ви обов’язково побачите результат. Все здійснимо, коли у вас є терпіння.

8. Залишайтеся позитивним

Незалежно від того, що інші говорять або думають про вас, ви повинні вірити в себе. Повірте, що ви сильні, і ви зможете зламати будь-яку погану звичку.

Робіть комплімент собі кожен день, і скажіть собі, що саме ви є господарем свого життя.

Коли маєш справу з шкідливою звичкою, необхідно пам’ятати, що ви сильніше її, і ви чудова людина. Навіть якщо ніхто не вірить в вас, ви повинні вірити в себе і свої сили.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *