ТОП-5 стресових робіт

Портал NydMond провів опитування співробітників 2669 компаній, на підставі якого визначив ТОП – 5 сфер діяльності, небезпечних для психіки. Дослідження проводилося в період з 1 по 13 травня поточного року.

Перше місце в антирейтингу посіли працівники страхових компаній. 79 % службовців, трудящих в цій сфері, зізналися, що відчувають стрес регулярно. На другому місці опинилися кадровики і співробітники відділу маркетингу (73 % опитаних, що займають ці посади, поскаржилися на постійне нервове напруження). Третю позицію в списку найбільш небезпечних для душевної рівноваги видів діяльності зайняли бухгалтерія та закупівлі (69 %).

За даними дослідження, через стресовій роботи 17 % росіян щодня перебувають на межі нервового зриву, 45 % – хвилюються періодично, а 31 % – дуже рідко. Майже у половини респондентів (49 %) занепокоєння обумовлено величезною кількістю справ, а кожен третій переживає через несвоєчасної здачі звітності. Погані міжособистісні відносини і атмосфера всередині колективу призводять до стресу в кожному четвертому випадку, і тільки 7 % службовців на роботу йдуть як на свято.

Найменш небезпечною для психіки виявилася робота в сфері продажів – так відповіли 55 % консультантів, індустрії спорту та краси (53 %) і забезпечення безпеки (52 %).

Факт у тему:

Відповідаючи на питання про найбільш дієвий спосіб боротьби зі стресом, 42 % опитаних порадили знайти хобі, 33 % – розповісти про проблему друзям, 20 % – почати приймати антидепресанти, а 13 % – вживати алкоголь.

При цьому більше чверті респондентів (21 %) зізналися, що навіть не намагаються знімати нервову напругу, живучи в постійному стресі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *