Як почати займатися з ранку зарядкою?

Як почати займатися з ранку зарядкою?

Спробуйте згадати, скільки разів ви намагалися почати робити зарядку вранці, але максимум все доходило до 4-5 днів. Щоразу у вас напевно була причина: ліг пізно спати, вчора бігав з друзями в футбол, пізно встав. І так відбувалося постійно, адже наш мозок піклується про нас і постійно підкидає ідеї-відмовки, щоб не робити зарядку. Потрібно запам’ятати найголовніше – щоб робити зарядку ви повинні самі себе на це налаштувати. Можливо вам здається що у вас слабке і кволе тіло, але це не так. Перебуваючи в будь-якому місці воно готове здійснювати будь-які рухи, які зазвичай і називають зарядкою. З цієї статті ви дізнаєтеся все про користь зарядки.

Я впевнений, що ви не один раз чули, що всього 5 хвилин, які ви витратите з ранку на розминку своїх суглобів, знизять вірогідність різних хвороб, пов’язаних з ними з старості.

Складно повірити в те, що всього десяток присідань і віджимань щодня будуть тримати ваше тіло в бадьорості, ніж кілька годин в тренажерному залі. Дихальні вправи допоможуть вам прочищати мізки, що буде набагато ефективніше і корисніше будь чашки кави, яке, між іншим, шкодить ще й зубам. Це все ви й самі знаєте, тому в цій статті я розповім вам як змусити себе думати про зарядку і робити її. Ну почнемо з того що вас з ранку «ламає» і не хочеться робити зарядку, навіть легку. Вся справа в підсвідомості. На вулиці вже XXI століття і ні для кого не секрет, що свідомість ділиться на дві групи: свідоме і несвідоме.

Я думаю, що з свідомим все більш-менш зрозуміло, а от про несвідомому доведеться поговорити. У нашій несвідомої частини знаходяться унікальні механізми, які дозволяють вам замислюватися, над родом речей, наприклад якщо в вас буде летіти щось важке – ви ухилитеся або виставите руки. Так ось це і спрацювало біс свідомість, яка вас і врятувало від летить прикмета, воно не чекаючи свідомості вирахувало траєкторію польоту і оптимально вам допомогло. Адже для вирішення потрібні всього менше секунди, тому воно блискавично вибирає щось, але не без зусиль з твого боку. Так само ви можете з ранку прокинуться в точний час, якщо у вас наприклад важлива зустріч – це вас будите біс свідомість. У підсумку, несвідоме убезпечує вас від усяких неприємностей, які вас чекають у житті, а також допомагає в ситуаціях, з якими мозок сам не в силах впорається. Між іншим варто відзначити, що воно не знає не з минулого, ні майбутнього, адже воно всього навсього знає 5-6 хвилин.

Як ми вже зрозуміли, бессознательство працює тільки сьогоденням. І ось уявіть собі: ви прокинулися, встаєте і збираєтеся робити зарядку, а з ранку що головне? Звичайно ж поїсти! Ви починаєте робити зарядку, витрачаєте енергію і до того ж голодний. Бессознание відразу ж починає підкидати ідея мозку про те, як би все це припинити і тепер іде боротьба принципів… Ось на цьому етапі і відбувається: «треба» проти «так навіщо воно потрібно?», «Все дороблю зараз» проти «завтра вихідний, купа часу». Тут вам головне не програти, але не переживайте, адже нам на допомогу прийде наша воля і розум. Дуже ефективно буде підходити програма само-мотивації.

Ще важливо знати, що ранкова зарядка не нарощує м’язи або витривалість. Не старайтесь робити по 100 віджимань однією рукою або вагою. Цим ви повинні займатися в тренажерному залі. У зарядки інше призначення – розробити затерплі за ніч м’язи і тримати їх в тонусі. Визначте для себе оптимальний рівень навантаження, від якої ви не будете сильно вимотує. Приміром ви можете віджатися 20 разів, а 30 раз вже для вас важко, тому робіть 20 раз, не потрібно подвигів. Ви краще будете з часом додавати по 1-2 рази, а тепер подумайте, скільки разів ви зможете присісти, віджатися, нахилиться і зробити інших вправ, щоб вам не було важко.

Природно дуже добре налаштуватися робити зарядку щодня. Це бажання може відпасти в будь-який день, тому ви повинні чітко вирішити в який проміжок часу ви будете її робити, але ви чітко повинні її робити. Для ще більшої мотивації самого себе пропоную робити заохочення, наприклад: якщо будете робити зарядку тиждень – сходіть і купіть собі щось смачненьке. Як ви вже помітили всюди фігурує слово «мета». Візьміть аркуш паперу і напишіть самому собі обов’язків виконувати зарядку щодня. Напишіть всі дні тижня і навпроти кожного з виконання ставте галочку і заохочуйте себе! Незабаром ви знову расхотіте робити зарядку, тому листок потрібно повісити на потрібному місці. Тепер половина справи зроблена. Ви вже замотивувати себе, тим самим зміцнивши волю і рішучість. Коли ввечері будете лягає в ліжко постарайтеся розслабиться і відволіктися від насущних справ.

Тепер повторимо все що ви повинні зробити:

1) Визначте час, в перебігу якого ви будете робити зарядку;

2) Виберіть собі комплекс вправ і кількість разів;

3) Візьміть свій лист і напишіть на ньому все вправи на кожен день;

4) На тому ж аркуші напишіть собі заохочення за виконання занять;

5) Підпишіться під своїм зобов’язанням, адже якщо ви їх порушите – гріш вам ціна;

6) Повісьте цей аркуш на місці, яке ви щодня переглядаєте;

7) Коли лягаєте спати, прокручуючи екран в голові всі заняття на завтра і мотивуйте себе.

Всього 7 кроків допоможуть вам вставати вранці без роздумів і приступати до зарядці. Якщо ви будете кожен день виконувати весь свій комплекс, то ваша самовпевненість буде рости, значить все за що ви візьметеся буде виконуваності і реалізовується. Якщо вам є що доповнити або я десь помилився – відпишіться в коментарях. Якщо ви вже спробували те, що описано в статті – поверніться до нас і розкажіть іншим про свої маленьких подвигах, поділіться досвідом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *