Як почати позитивно мислити?

Люди метушаться, страждають, роблять помилки і як результат – впадають у глибоку депресію, вважаючи, що життя не вдалося… Зрозуміло, складно долати перешкоди, піднімаючись до вершини гори. Особливо, в хвилини відчаю. Хоча – всі ці розчарування, всього лише, плоди власної буйної фантазії. Згадайте кінокартину “Кошмар на вулиці в’язів”, де уявні страхи стають реальністю. Питання в тому, коли це станеться?

Все, що таємно накопичувався у голові і душі, одного разу спливе назовні. Цей стан вимордує залишилися нерви і сили. І послабить бажання рухатися вперед. Саме в той час, коли це, дійсно, необхідно.

Питання: як вийти з безвихідного становища?

Відповідь досить проста:

1. Встаньте з колін, розправте плечі. У всьому Всесвіті не існує такого завдання, яку не можна вирішити. Людині просто потрібно подивитися на власні помилки в житті з боку, як на цінний досвід.

2. Добре проаналізувавши своє падіння, зрозумійте, що нічого жахливого не сталося – будь-які речі можна купити.

Звичайно, матеріальні блага можуть доставити тимчасове задоволення. Але вони не подарують повноцінного щастя. Єдине, що безцінне – це життя!

3. Женіть подалі погані думки, апатію і смуток. Вони не допоможуть, але нашкодять. Ожилі внутрішні страхи і побоювання огорнуть залізними кайданами руки і ноги. І якщо вчасно від них не позбутися, можуть залишитися з людиною на все його життя.

4. Згадайте уроки з історії: знищити армію ворогів складно, але якщо їх розділити – окремо впорається з ними набагато легше. Це єдина переможна стратегія. Дійте за таким принципом.

5. Успіх у кожного в голові… Думки втілюються в життя, матеріалізуються – доведено наукою. Це означає, що будь-хто може бути здоровим, багатим і успішним.

6. Відкинувши власні забобони і стереотипи, навчитеся дивитися на світ новим поглядом. Перестаньте злитися і засмучуватися – особливо на інших, така їхня людська натура.

7. Користуйтеся будь-яким шансом, який підносить життя. Це дасть можливість розвиватися. Позбавтеся від сором’язливості – потрібна допомога – звертайтеся до людей (це ж не вимагання або крадіжка). Соромно – не допомогти, коли потрібно комусь.

8. Пам’ятайтелюди, які копають золото лопатою, накопають набагато менше тих, які користуються екскаватором. Поставте собі високі цілі, розбийте їх на маленькі кроки і визначте часові рамки для досягнення. Що можна реалізувати зараз, робіть.

9. Успіх чекає тільки тих, які готові його зустріти. Це відноситься і до матеріальних благ – якщо людина не готова правильно розпоряджатися мільйонами, то у нього їх і не буде ніколи.

Представивши себе мільйонером у власних думках, поводьтеся відповідно. Неначе, кишеня набитий цими мільйонами – і в недалекому майбутньому, так і станеться. Рішуче рухайтеся далі і, щоб не сталося, зберігайте позитивний настрій.

Менше звертайте уваги на думки оточуючих і плітки. Вже краще ставити цілі і досягати їх, що неодмінно допоможе відшукати власний шлях до щастя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *