Як підвищити флірт-фактор?

Навіть якщо Ви не шукаєте серйозних відносин, відчуття того, що з Вами ніхто не кокетує, може пригнічувати. Ви відчуваєте брак уваги і кокетства з боку протилежної статі? Ми спробували розібратися в особливостях поведінки, що вказують на прояв особистого інтересу, і зібрали рекомендації, дотримання яких підвищить Ваш флірт-фактор.

Ви впевнені, що з Вами не кокетують?

Часом люди вважають, що кокетство має бути очевидним. Насправді, флірт, як правило, це річ більш тонка. Розглянемо кілька варіантів поведінки, які (особливо, поєднуючись) вказують на прояв особистого інтересу до Вашої персони:

  • Прагнення до близькості. Людина стоїть у полі Вашого зору, ближче, ніж в 1,5 метрах від Вас
  • Довгі погляди. Він / вона дивиться Вам в очі довше напівсекунди, а потім швидко відводить очі;
  • Справжня усмішка. Щиро посміхається (із зморшками в куточках очей), а потім знову ж відводить очі;
  • Зверненість до Вас. Він / вона нахиляється при розмові по напрямку до Вас, і при цьому носки обох ніг “дивляться” в Вашу сторону;
  • Недоречні запитання. Він або вона невпопад задає Вам питання. Наприклад, передаючи Вам паперу, він запитує м’яким низьким голосом: “Як ти, Маша?”, – І чекає відповіді, дивлячись Вам в очі;
  • Грайливість, подшучіваніе і поддразніваніе;
  • Фізичні дотику. Включаючи обійми, що тривають довше, ніж при стандартних вітаннях-прощаннях, дотик до плечах, руках, особі, змахування неіснуючих пилинок або витирання пінки від капучино з губ;
  • Комплімент. Похвали з приводу зовнішнього вигляду (“Гарне плаття!”) Чи особистісних якостей (“Спілкуватися з Вами – одне задоволення!”);

Звичайно, подібна поведінка може бути обумовлено характерологічними особливостями Вашого співрозмовника або бути проявом елементарної люб’язності. Однак дуже часто це є показником того, що з Вами фліртують. А якщо Ви відзначили поєднання декількох перерахованих вище поведінкових патернів, співрозмовник зацікавлений Вами майже напевно.

Як підвищити флірт-фактор?

Якщо, у вас дуже занижена самооцінка і Ви себе практично не любите, ми вам розкажемо, як навчитися любити себе?

Чоловіки і жінки фліртують по-різному

Варто також звернути увагу на гендерні особливості флірту.

Жінка найчастіше фліртує “пасивно”, демонструючи власну сексуальність. Вона приймає відкриту позу (плечі відведені назад, груди вперед), голова трохи нахиляється в сторону. Якщо Ви з нею сидите, наприклад, на одному дивані або в кріслах, розташованих в ряд, весь його корпус або хоча б коліна будуть звернені в Вашу сторону. Накручування пасма волосся, демонстрація щиколоток і зап’ясть, похитування полуснятой туфелькою на носку ноги – явні свідчення проявляемого до Вас сексуального інтересу з боку співрозмовниці.

Ознаками чоловічої флірту є, звичайно ж, дії. Він активно демонструє власну маскулінність: закладає руки в кишені або за ремінь, підкреслюючи позою область геніталій, говорить трохи більше низьким голосом. Він намагається зайняти максимум навколишнього простору: чи варто в широкій позиції, витягає руки на сусідній стілець і ін. Якщо Ви їсте разом, швидше за все він продемонструє здоровий апетит. Він проявляє активність – дражниться і трохи підсміюється над Вами – наприклад, кажучи: “Ти самий класний чоловік, якого я зустрічав… сьогодні”. Якщо в звичайному житті чоловікові не властива галантність, фліртуючи, він часто стає джентльменом: відкриває двері перед жінкою, допомагає надіти пальто та ін.

Як підвищити флірт-фактор?

Правила успішного флірту:

1. Одяг

Носіть помірно привабливу одяг. Чи не надто відверту або кричущу – вульгарність виглядає дешево і швидше відштовхує протилежну стать. Приталений силует в більшості випадків виглядає привабливіше, ніж плаття-балахон, а туфлі на підборах привабливіше грубих черевиків.

Одягайтеся акуратно або нарочито недбало – але в кожному разі, Ваш одяг повинен підкреслювати достоїнства Вашої зовнішності, відбивати Вашу індивідуальність і відповідати випадку.

2. “Відззеркалювання”

Залишаючись в зоні природного, комфортного для Вас поведінки, намагайтеся перебувати зі співрозмовником на одній хвилі, відображаючи його / її рівень енергетики та отзеркалівая пози і жести. Не виходьте за рамки ступеня серйозності і інтелектуальності вашої розмови – не варто філософствувати, якщо з Вами кажуть у легкій жартівливій манері або навпаки – невпопад жартувати в ході інтелектуальної бесіди.

3. Емоційна дистанція

Мистецтво “маленької світської бесіди” має аж ніяк не мале значення. Всім відомо, що перша фраза про погоду або про захід, який Ви щойно відвідали, дає співрозмовникові знати про те, що Ви зацікавлені в спілкуванні з ним. Спроба зблизитися занадто швидко може відштовхнути більшість людей. Навіть тих, хто жадає інтимності.

4. Голос

Прагніть до помірності в гучності і тоні, яким Ви говорите. Міняйте висоту, силу звуку і темп мови тільки для того, щоб підтримувати інтерес Вашого компаньйона. І театральності, і сірості варто уникати. Невиразна і невиразна, або навпаки – занадто швидка або занадто гучна мова розчаровує співрозмовника.

5. Манера говорити

Розмова, подібний грі в пінг-понг, коли кожна людина розмовляє половину часу. Намагайтеся, щоб довжина Ваших висловлювань не перевищувала однієї хвилини. Це дозволить максимізувати залученість в розмову вас обох.

6. Уміння слухати

Освойте техніку активного слухання. Проявляйте увагу до того, що і як говорить Ваш співрозмовник. Кивайте, повторюйте окремі фрази, уточнюйте. Давайте зворотну реакцію – не бійтеся посміхатися і хмуритися при необхідності. Співрозмовник повинен відчувати: Вам небайдуже те, що він / вона говорить.

7. Практика взаємного розкриття

Заохочуйте співрозмовника до довірчій бесіді. Якщо він / вона відверто з Вами про щось особисте, відкрийте йому і свій секрет. Цим Ви “зрівняв рахунок”, дасте зрозуміти, що Вам можна довіряти, що призведе до підвищення градуса близькості між вами.

Єдине уточнення – не поспішайте (див. Пункт 3) і не намагайтеся відкрити щось дуже глибоке і емоційне. Адже, відкриваючи людині свої глибокі особисті думки і почуття, ми прив’язуємося до нього емоційно. Не варто закохуватися перш, ніж зрозумієте, що візаві небайдужий (небайдужа) до Вас.

8. Позитивність

Демонструйте позитивне ставлення до життя, до світу і до співрозмовника Зайва критичність шкодить зарождающимся відносинам. Якщо половина Ваших висловлювань – скарги або критичні зауваження – розмова з Вами швидше за все розчарує співрозмовника.

9. Пауза

Якщо Ви зацікавлені в тому, щоб відносини пішли далі нічого не значущого флірту, немає необхідності вигадувати щось неймовірне. Просто запросіть його або її кудись протягом декількох днів після Вашого спілкування. “Мені рекомендували цей фільм. Чи не хочете приєднатися до мене в п’ятницю?”.

Не варто робити це негайно. Інакше Ваш обранець (обраниця) вирішать, що занадто гарний (а) для Вас, Ви збиті з ніг його (її) пишністю або перебуваєте в стані відчаю. Пара днів “перепочинку” дуже протвережує.

Зрозуміло, люди не завжди поводяться передбачувано. І наші рекомендації не гарантують автоматично досягнення результату, вони просто істотно підвищать Ваші шанси бути успішним у спілкуванні з протилежною статтю. І хоча виключити можливість розчарувань неможливо, страх невдачі – не привід відмовлятися від флірту у Вашому житті. Адже, як відомо, хто не ризикує…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *