Як перестати боятися жити?

У кожного з нас може бути купа комплексів, і чим старше ми стаємо, тим більше їх виникає. Вони, як сніжний ком: котяться з гори і стають все більше і страшніше. З роками дуже важко вибратися з павутини страхів і невпевненості в собі. Років у 30, коли особистість повністю формується, приходить розуміння, що ти знаходишся в якомусь замкнутому колі, і з нього майже неможливо вибратися. Що робити? Як перестати боятися жити?

Поради прості, а тому й дієві. Я не закликаю все кинути і почати діяти зовсім інакше. Але, якщо ви прийшли до рішення, що хочете щось змінити і перестати боятися жити, то:

1. Боріться з лінню. Вона – не двигун прогресу, а поглинач творчого потенціалу.

2. Займіться спортом! Навіть звичайна ранкова пробіжка або гімнастика забезпечить заряд бадьорості.

3. Знайдіть цікаве заняття. У всіх воно є. Якщо ні, потрібно попорпатися в собі. У кожному разі, потрібно витягнути на поверхню свої хобі, захоплення.

4. Прислухайтеся до себе! Що, як не ваше підсвідомість підкаже, куди рухатися далі, підсвідомість точно знає як перестати боятися жити.

5. Побудуйте план на завтра, тиждень, місяць, рік, п’ять… Що ви будете робити? Які у вас будуть заняття, досягнення, успіхи?

6. Поставте мету перед собою! І постарайтеся щодня робити що-небудь для того, щоб просунутися до неї.

7. Не варто слухати людей, які песимістично налаштовані, як з приводу своєї долі, так і будь-якого іншого людини. Створюйте самостійно свою долю, спілкуйтеся з позитивними успішними людьми.

Страхи можуть виявитися початком фобій, і, щоб не дізнатися, що таке фобії і які вони бувають, краще з самого початку опрацьовувати свої страхи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *