Як отримувати задоволення від польотів?

Повітряний транспорт є одним з швидкісних і зручних засобів пересування, але в той же час і найбільш стресовим. Хвилювання можуть відчувати як вперше «летять», так і ті, хто погано переносить перельоти. Це можуть бути люди, які страждають аерофобія (боязнь польотів), акрофобія (страх висоти), у кого є питання по здоров’ю і інші проблеми. Розглянемо деякі аспекти для отримання задоволення від польоту.

Як підготуватися перед польотом?

По-перше, постаратися усунути психологічні причини. Сходити на консультацію до психолога, він дасть якісь рекомендації. Створити собі талісмани, надіти натільний хрестик, у кишеньку покласти іконку (припустимо, Миколи Угодника або матінки Матрони).

По-друге, якщо є якісь проблеми зі здоров’ям, заздалегідь проконсультуйтеся зі своїм лікарем, щоб він виписав необхідні ліки і дав дозвіл на переліт.

По-третє, при проблемах з вестибулярним апаратом, під час польоту можуть виявитися наступні симптоми – порушення координації рухів, позиви на блювання, нудота, млявість. Запасіться ліками від захитування та повітряних хвороб. При бронюванні квитків вибирайте місця, де менше заколисує, наприклад, біля ілюмінатора або недалеко від крил у зоні проходу. Перед польотом обов’язково перекусіть легкою для шлунка їжею. Візьміть з собою звичайну негазовану воду або сік. Ні в якому разі не пийте газовану воду (може викликати дискомфорт в організмі), чай і кава, в їх складі міститься кофеїн, який збуджує нервову систему, а вам треба бути спокійним і розслабленим.

Закладеність вух – це одне з основних відчуттів, які відчуває людина під час зльоту і приземлення літака. Для захисту від цього явища можна смоктати не надто солодкі льодяники, імітувати позіхання або просто широко відкрити рот для нормалізації тиску.

Важливим аспектом при польоті є поза, в якій ви сидите. Краще всього витягнути ноги, протипоказано сидіти нога на ногу, це погіршує циркуляцію крові в органах малого тазу і нижніх кінцівок. Під час польоту рекомендується періодично робити невелику зарядку.

Добре виспіться перед польотом, поліпшите свій психологічний і фізичний стан. З собою візьміть все необхідне, що ви підготували для перельоту в ручну поклажу. Сподіваємося, що перераховані поради допоможуть вам почувати себе «на висоті» комфортно і спокійно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *