Як об’їхати весь світ, поки тобі не виповнилося 30 років

Дитячі мрії про те, щоб побачити світ, можуть стати реальністю вже сьогодні. Не хвилюйтеся, це не розпродаж дешевих авіаквитків і не заклики плисти на гумовому човні через океан. Це декілька відмінних ідей про те, як помандрувати, не грабуючи банк і не чекаючи пенсії в старості.

1. Почніть збирати зараз

Запланували шопінг в ці вихідні? Відмініть його! Чим довше ви збираєтеся почати збирати гроші на цікаву подорож, тим довше ви нікуди не полетите. І справді довгоочікуване подорож – це те, що ви хочете відкладати? Безумовно ні! Адже це просте рівняння: менше витрати = більше заощаджень = ближче подорож. Якщо ви підете цих порад, то опинитеся на літаку швидше, ніж зрозумієте, що вже вирушаєте у Європу.

2. Знайдіть попутника, щоб мотивувати один одного

Буде важко переконати себе в необхідності економити, ігноруючи гарячі розпродажі. Якщо тільки ви будете самотні у своїх прагненнях. Але якщо ви заміните подруг по шопінгу на подруг з подорожей, то все вийде. Подруга, яка розділяє ваші амбіції на подорожі, допоможе сконцентруватися на потрібних кроки до досягнення цієї мети. Тим більше, що ви будете разом планувати, куди підете в Парижі і де зупинитеся в Празі.

3. Вибирайте по собі

Ваша мрія про канікули ще не справжні канікули, але це вже більше, ніж нічого. Може бути, у вас не вийде побачити 15 країн або летіти першим класом, або зупинятися тільки в п’ятизіркових готелях, але це ще не означає, що ваші канікули не будуть чарівними і незабутніми. Ви може дещо стримати витрати, прибрати кілька країн з плану, де-то вибрати автобус замість літака. У будь-якому випадку, більшість часу ви витратите на прогулянки по місту, тому те, як ви дістанетеся з точки А в точку Б – не завжди найголовніше.

4. Користуйтеся студентськими знижками

Якщо ви ще вчитеся, то це найкращий час для подорожей! І не забувайте про студентські знижки. Багато буро подорожей розуміють вашу тягу до пізнання світу і відсутність великих заощаджень на це. Тому заощадити на подорожі вам можуть допомогти. Спробуйте, наприклад, сайт studentuniverse.com.

5. Бронюйте все заздалегідь

Як тільки ви зібрали якусь кількість грошей на подорож, не сумнівайтеся та забронюйте квитки або готель. Найчастіше, чим ближче до дати відльоту ви берете квиток, тим дорожче він буде. Тому купуйте квитки хоча б за півтора місяці до подорожі і відразу ж після цього шукаєте готель.

Куди б ви не мріяли відправитися в Європу, Азію чи Америку – не відмовляйтеся від своєї мрії. Ви зможете втілити її у життя, якщо дуже захочете. Попрацюйте понаднормово, економте на шопінг і не здавайтеся, адже коли це стане реальністю, всі ваші зусилля окупляться з лишком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *