Як цікаво провести час в дорозі?

Дорога не найприємніша частина подорожі або ділової поїздки, багато нудяться в очікуванні або просто намагаються проспати весь час. Тому в сьогоднішній статті ми розглянемо, як можна провести час в дорозі найбільш цікаво, що слід заздалегідь запастися, щоб не витрачати години на томливе очікування прибуття.

Якщо ви їдете з компанією, або ж вам не становить праці познайомитися з сусідами по купе, нудною поїздки навряд чи варто побоюватися. Вам підійдуть настільні ігри, такі як лото, доміно, карти, монополія, морський бій, хрестики-нулики. Сменяйте настільні ігри словесними і рольовими – всі ми з дитинства знаємо і любимо мафію, міста, асоціації, контакт. Грати в слова цікаво в будь-якому віці, особливо якщо ускладнювати правила. Наприклад, кожен гравець по черзі називає іменник, що закінчується на «тка».

Якщо ви подорожуєте з друзями на машині, не зайвою може виявитися і гітара. Гітара – це не тільки веселе спів улюблених пісень в компанії, це ще й неповторний колорит поїздки, який завжди залишається в пам’яті. Водіям буде непогано купити в дорогу насіння і включити телевізор від прикурювача, це допомагає не заснути в дорозі.

Якщо ж ви вирушаєте в дорогу один і для вас проблематично розпочати спілкування з веселою компанією, не забувайте про секрети успішного знайомства: звертаючись до співрозмовника, впевнено дивіться йому в очі, знаходитесь у відкритій позиції, не переборщуйте з жестикуляцією і, звичайно ж, посміхайтеся!

Якщо вам належить довга дорога з дитиною, зневірятися теж не варто. Дитині може дуже швидко набриднути замкнутий простір, але якщо ви зумієте його зайняти, дорога пролетить набагато швидше. Дітей молодшого віку можна зайняти пошуком машин певного кольору, що проїжджали по трасі, або дати їм іграшкове кермо, щоб вони відчували себе повноправним і відповідальним водієм. Комікси, конструктори, книжки та розвиваючі ігри теж допоможуть зайняти дитини на тривалий час. З дітьми постарше казки можна не тільки слухати, а й складати. Почергове твір рим і пісеньок теж стане захоплюючим заняттям для вашого малюка.

Якщо ж ви твердо переконані в тому, що в дорозі хочете побути наодинці з самим собою і відпочити від спілкування, але тривале споглядання краєвидів за вікном вас стомлює, то на допомогу вам прийдуть перевірені часом варіанти.

Не забудьте заздалегідь запастися кросвордом і парою ручок, візьміть книгу – роман, тести або анекдоти скрасять ваше дозвілля.

Враховуючи те, що в дорозі не завжди може бути зручно читати, сьогодні багато хто користується аудіокнигами, в цьому випадку не забувайте навушники. Як аудіокниги можна вибрати курс вивчення іноземної мови, тоді ваш час буде витрачено максимально ефективно.

Проводити час цікаво та корисно за вивченням карти місцевості, яку ви проїжджаєте, для цього вам знадобиться заздалегідь взяти з собою атлас.

Частина часу можна присвятити ігор на телефоні або планшеті. Не забудьте перевести їх в авіарежім, т. к. при відсутності зв’язку батарея сідає значно швидше.

Якщо ви вирішили взяти з собою ноутбук, заздалегідь завантажте на нього фільм, який давно збиралися подивитися.

Звичайно ж, любителі можуть зайнятися в дорозі в’язанням, медитацією або аутотренінгом, а можна просто написати на папері те, чим вам хотілося б зайнятися у вільний час. Наприклад, сходити на каток або в парк, і обов’язково по поверненню здійснити свої бажання.

Ну і, звичайно ж, постарайтеся виспатися в дорозі, адже саме на брак сну ми часто скаржимося в повсякденному житті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *