Як навчитися вставати по будильнику

Чи складно вам вставати з ліжка після того, як продзвенів будильник?

Неправильний спосіб вставати вранці полягає у спробі використати свою силу волі. Ми не завжди здатні мислити адекватно, почувши вранці будильник. Часто ми дозволяємо собі поспати ще 30 хвилин і ще трохи, а потім звинувачуємо себе за те, що встали занадто пізно.

Як же навчитися не замислюючись вставати по будильнику?

Так само як ми розвиваємо будь-який інший навик. Повторюємо раз за разом, поки дія не увійде в звичку: тренуйтеся вставати за дзвінком будильника. Практикуйте це. Але не вранці, а протягом усього дня, коли ви не спите.

Зайдіть в спальню і створіть умови, в яких ви зазвичай прокидаєтеся. Поставте свій будильник на кілька хвилин вперед. Ляжте на ліжко і закрийте очі. Уявіть, що зараз ранній ранок за кілька хвилин до вашого пробудження. Постарайтеся максимально розслабитися. Коли задзвенить будильник, вимкніть його якомога швидше. Потім вставайте з ліжка і приступайте до своїх звичайних ранковим справах.

Після цього заведіть будильник ще раз і повторіть всю процедуру заново. Повторюйте це по кілька разів протягом дня, поки не досягнете автоматизму.

При наявності достатньої практики ви почнете по-іншому реагувати на сигнал будильника. Коли ваш будильник почне дзвеніти, ви будете вставати автоматично, навіть не замислюючись про це. Чим чіткіше ви відпрацюєте порядок дій, тим сильніше буде звичка. У підсумку, вам буде просто не комфортно залишатися в ліжку, після сигналу будильника. І тоді звичка стане невід’ємною вашої частиною.

Тільки задумайтеся – 30 зайвих хвилин кожен день приносять більше 180 годин на рік. Це колосальна кількість часу, який ви можете витратити з користю!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *