Як навчитися керувати своїми снами?

Перед сном потрібно написати на папері, що саме ви бажаєте побачити. Скажімо, «Я хочу опинитися біля океану». Написавши бажання на папері, перечитайте його пару раз, щоб запрацювала зорова пам’ять. Тепер постарайтеся подумки перенестися до океану. Потрібно уявляти, які почуття ви випробуєте, коли хвилі будуть пестити ваші ноги, коли ви ходите по мокрому піску, а вітер ніжно гладить ваші локони. Тепер під фразою, яка означає ваше бажання, запишіть наступне: «Коли я опинюся біля океану, я зрозумію, що це сон». Тепер швидко лягайте спати, не відволікаючись на будь-які справи.

Лежачи в ліжку, увійдіть в альфа-ритм, уявляйте при цьому себе на березі океану. Засинаючи, весь час повторюйте тему свого сну і намір його oсознать. Якщо цієї ночі ви прогулювалися по порожньому океанічному пляжу, розуміючи, що насправді це сон, значить у вас вийшло побачити усвідомлене сновидіння.

Прокинувшись, відразу напишіть все, що бачили, не упускаючи ні найменшої деталі. Ці сни часто зберігають у собі багато таємниць і відповідей на ваші запитання.

Але зловживати технікою швидкого сну та іншими маніпуляціями з власною свідомістю не треба, деколи треба просто лягти і забутися сном.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *