Як легко позбутися від сором’язливості?

У цій статті ми хотів би поговорити про такий частому явищі, як сором’язливість. Сором’язливість це страх бути не досконалим перед оточуючими.

Сором’язливість заважає нам знайомитися і спілкуватися з людьми. Сором’язливість заважає нам бути самим собою. Сором’язливість заважає нам повноцінно жити.

Як же від неї позбутися?

Все дуже просто, потрібно дозволити собі бути недосконалим. І вся складність полягає лише в тому, як це зробити.

         Перша вправа

Просто відпишіть в соцмережах компліменти протилежній статі (незнайомим особам), пишіть в особисті повідомлення або в коментарях, хоча б пару слів («Класна аватарка», «хороша фотка»). Якщо вам і це складно, зробіть новий акаунт з неіснуючим ім’ям і прізвищем, тепер ви точно нічого не втратите. Роблячи це, ви зможете спокійніше ставитися до того, що про вас думають.

         Друга вправа

Ваше завдання, йдучи по вулиці, поговорити до перехожих, з звичайними питаннями. Наприклад: «Ви не подcкажете, скільки часу?» Або «Ви не скажете, де тут знаходиться… (певний будинок, клуб, бібліотека…). Якщо для вас це сильно просто, зрісся щось по типу: «Де тут можна купити презeрватіви?», Не забудьте про ввічливість.

         Третє вправа

Тут ваше завдання – поспілкуватися з незнaкомимі людьми різної статі і віку. Ви це зможете робити, поки йдете до будинку або по справам, коли їсте в суспільному транспорті, коли cтоїте в черзі. Потрібно пам’ятати про те, що будь нeгатів мoжно пeревесті жартома.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *