Як набрати вагу?

Мова йде про збільшення загальної маси тіла, а не жирової. Це непросто зробити, але можливо.

У холодну пору року, як правило, відбувається природний набір вагими виправляється на пару-трійку кіло. Але якщо цього мало.

1. Їж потроху, але часто, 5-6 разів на день. При цьому порції не повинні бути надто великими – в іншому випадку ти можеш втратити апетиту.

2. Налягай на продукти, які сповільнюють обмін речовин, і відповідно, сприяють набору ваги. Сюди відноситься білий хліб, смажена картопля, копченості, майонез, здоба, шоколад, банани і торти.

3. Збагачуй свій раціон калорійними продуктами, наприклад, додавай домашню сметану або вершки в суп, їж хліб з маслом або салом, потіш себе тістечками з кремом і т.д.

Всі ми полюбляємо їсти мандарини, но ми засвідчуємо декілька фактів що розкажуть про всю правду мандарин. І ви навіть про таке не здогадувались.

4. Тренуйся. Найкраще підійдуть силові вправи, які допоможуть набрати м’язову масу, або вправи з гантелями. До того ж регулярні тренування підвищують апетит.

5. Відвідай лікаря. Перш, ніж робити якісь дії, що сприяють набору ваги, пройди комплексне обстеження. Воно допоможе виключити хвороби, які призводять до зайвої худорбі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *