Як можна зарядами організм енергією

Розслаблення необхідно будь-якому організму: і чоловічого, і жіночого. Популярні методи розслаблення: секс і алкоголь.

Але перший з них хоч і корисний, але не завжди актуальний, а другий хоч і актуальний завжди, але далеко не корисний. А в кінцевому підсумку взагалі доводить до стану, коли вже ніяк напружуватися не хочеться. Тому психологи радять деякі інші методи, які завжди актуальні, корисні і, головне, можливі для будь-якої людини, навіть одинокого (секс, наприклад, вимагає наявності другого учасника).

Відпочинок в сауні

Відмінний спосіб дати організму зарядку – відправитися в хорошу сауну. Саме в сауні під впливом парів, які як будь-яка висока температура в умовах вологості, діють по-справжньому расслабленню, можна і відпочити, і залишити пару кілограмів. Мова, природно, про те відпочинку, який стосуються виключно відвідування парильні і пірнання в басейн. Ті, хто беруть із собою запаси їжі, алкоголю і партнера або партнерку, кілограми не залишать, а придбають разом з проблемами кардіології, пов’язаними з вживанням алкоголю в середовищі з високою температурою.

Ще один спосіб розслабитися

Другий варіант розслаблення масаж. Замовити послуги масажу можна навіть на будинок, якщо до найближчого салону далеко їхати чи не хочеться витрачати на це час. Професійний масажист зуміє надихнути на активну діяльність протягом дня, якщо масаж буде ранковий, і розслабити перед сном, усунувши негативні впливи денних стресів, якщо масаж буде вечірній.

Види масажу

Взагалі, вплив масажу на жіночий організм досить специфічно і, звичайно, багато в чому залежить від майстерності масажиста і від самої спрямованості масажу, який, як відомо, буває й лікувальний, і розслабляючий, і тонізуючий, і профілактичний, і так далі і тому подібне. Лікувальний точно не потрібно замовляти, грунтуючись виключно на своїх припущеннях про захворюваннях. Призначати його прерогатива доктора, пускай він цим і займається.

Масаж все-таки краще

А ось розслабляючий або тонізуючий масаж слід призначати собі самостійно, як тільки з’являється відчуття, що улюблена робота стає в тягар, і хочеться зриватися на оточуючих навіть без особливих приводів. Тут допоможе навіть разове відвідування салону, яке ефект дасть не гірше якихось заспокійливих ліків, але користь точно принесе більше в кілька разів. Регулярний прийом препаратів, приглушує психічну збудливість, може викликати звикання і залежність, а відвідування масажного салону навіть в разі звикання виявиться надзвичайно корисним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *