Як можна вплинути на свідомість за допомогою тіла?

Давно відомо, що нашій свідомості підвладне абсолютно все, в тому числі, управління тілом і його трансформація. За допомогою сили думки можна скинути зайві кілограми, стати привабливішими і навіть вище. На не всі знають, що у зворотний бік цей зв’язок також працює – удосконалюючи і змінюючи своє тіло, можна змінити свідомість. У цій статті ми розглянемо, які внутрішні проблеми і завдання можна вирішити, працюючи з тілом.

Для початку визначте, чого вам не вистачає, і над чим ви хочете попрацювати. Один з найбільш показових і яскравих прикладів – підвищення гнучкості свідомості за допомогою розтяжки. Якщо ви відчуваєте, що стали заручником жорстких ідей, і хочете змінитися, ставши більш гнучким людиною, розтяжка – той напрямок, який вам потрібно. Займаючись розтягуванням хребта, м’язів і суглобів, навіть якщо ви цього не усвідомлюєте, свідомість трансформується, і з часом тренування дадуть відмінний результат.

Йога не для тіла, але для свідомості

Краща практика для тих, хто бажає вплинути на свій розум за допомогою тіла – йога. Вже після перших занять ви помітите, що стали більш спокійним, врівноваженим, гармонійним. Йогічні практики допомагають розкрити свій потенціал, стати більш люблячим і відкритим, активізувати енергетичні потоки в тілі, що призведе до підвищення працездатності і якісної зміни мислення. У поєднанні з регулярними медитаціями йога дає вражаючі результати і здатна докорінно змінити свідомість.

Бігом до кращого життя

Трохи екзотичний і малопоширений спосіб самовдосконалення, що поєднує роботу тіла і розуму – медитація під час ходьби або бігу. Кожному з нас знайоме стан, близький до медитативного, коли під час пробіжки або довгої прогулянки на самоті потік думки зупиняється, а навколишній світ зникає. Ви можете використовувати фізичні навантаження такого роду як ключ до підсвідомості – до того, як вийти на вулицю або встати на бігову доріжку, задайте собі мету для медитації: що ви хочете зрозуміти або змінити в ході неї? Коли ввійдете в потрібний стан, нехай ваше запитання або завдання спливуть у свідомості – тепер просто продовжуйте бігти або йти і чекайте відповіді. Він прийде з глибини вашого «я».

Як виглядають тіла спортсменів різних видів спорту?

Розвиток сили волі

Тим, кому не вистачає вміння доводити почате до кінця або робити що-небудь регулярно, можна порадити почати тренування в будь-якій спортивній сфері. Не важливо, чи будете ви плавати, вправлятися в тренажерному залі або займатися аеробікою – важливо поставити мету і методично йти до її виконання. Регулярні тренування допомагають розвинути самодисципліну, силу характеру, навчитися досягати бажаного і виконувати обіцянки, дані самому собі. Приємним бонусом буде ваша прекрасна фізична форма і відмінне самопочуття. Пам’ятайте, що якщо свідомість може все, тілу теж доступно багато чого. Не позбавляйте себе можливості стати краще і вирішити внутрішні проблеми за допомогою тіла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *