Як можна стати везучую людиною?

Стало відомо, як можна стати везучою людиною. Везіння це коли у вашому житті багато і часто збувається те, що ви хочете. Часто – це кожен день! Багато – це коли ви робите 70-90 відсотків з того, що вас щиро радує.

Щоб ваше везіння завжди присутнє у вашому житті, необхідно виробити всього кілька звичок. Коли це стане для вас таким же звичайною справою, як чищення зубів, ви будете дивуватися вже не тому, що вам сьогодні пощастило, а тим рідкісним моментів, коли удача раптом запізниться.

1. Прокидайтеся радісно.

Привчіть себе починати день зі світлих і добрих думок. Чекайте тільки хорошого. Щоранку, зробивши глибокий вдих, вимовляєте «Сьогодні найкращий день у моєму житті!»

2. Займайтеся улюбленою справою.

Якщо поки не знайшли себе, то випишіть 10-15 справ, якими вам подобатися займатися. Тепер виберіть, ніж готові займатися регулярно і довго. Із залишку виділіть справи, в яких ви можете стати експертом. Подумайте, як ви можете на цьому заробити.

3. Ловіть момент.

Протягом дня задавайте собі питання: «Чи радує мене цей момент?» На перший час можете встановити «напоминалку». Кожні 15-20 хвилин ви будете згадувати про поточний момент, коригувати свій день і виділяти час на «приємні справи».

4. Спілкуйтеся з везучими та успішними людьми.

Вони поширюють навколо себе ауру радості, щастя і оптимізму. Їхній спосіб мислення, сприйняття життя, азарт заряджають енергією і здатні вселити віру навіть у самі фантастичні плани.

5. Створіть список бажань.

Везучій людини від невдахи можна відрізнити за кількістю їх бажань. Якщо ви встали на шлях везіння, то у вашому списку повинно бути не менше 50-ти. Але це на перший час, надалі він повинен зрости до декількох сотень. На місці одного справдженого бажання вписуйте два нових. У бажань свої закони: Хто багато хоче, той багато отримає, хто мало хоче, той мало отримає.

6. Відпочивайте.

Висипайтеся, робіть розслаблюючі перерви протягом дня. Це одна з найважливіших умов везіння і успіху. Для швидкого відновлення сил використовуйте транси. Виділіть для цього приблизно 30 хв 1-2 рази на день.

7. Використовуйте дихання везіння.

Якщо не знаєте, що це таке, то згадайте або простежте, як ви дихаєте, коли вам все вдається. Запам’ятайте всі нюанси, глибину, частоту, рух м’язів. У «складних ситуаціях» залучайте до себе везіння за допомогою такого дихання. Це працює!

8. Грайте.

Поверніть собі відчуття легкості. Занадто серйозне ставлення до життя породжує страх перед незвіданим, змушує жити за загальноприйнятими правилами, позбавляє «гнучкості» і перевантажує нервову систему. Пробуйте себе в різних «іграх» і в різних «ролях». Ви знайдете свій шлях з такою ж легкістю, як перемикаєтеся з одної «гри» на іншу. Головне, щоб ви отримували від цього процесу задоволення… майже, як у дитинстві.

9. Говоріть від першої особи.

Подібна дрібниця здатна позбавити вас багатьох приємних моментів. Поки ви думаєте і говорите про себе в третій особі, то ваша підсвідомість не “пізнає” вас в цьому тілі. Значить все, що ви захочете для якогось «громадянина N» не отримає підтримки інтуїції. Говоріть: Я хочу… Я думаю… Я знаю…

10. Засинайте із задоволенням.

Якщо перед сном ви посміхаєтеся, згадуючи минулий день, і з цікавістю чекаєте наступний, то можете впевнено назвати себе щасливим і везучим людиною. Подякуйте себе за цей день, скажіть: «Я люблю тебе!». І завтра вам пощастить ще більше…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *