Що впливає на тривалість сна?

Стало відомо, що впливає на тривалість сну. Провідні фахівці прийшли до висновку, що тривалість сну, також як і схильність до розвитку діабету, можуть бути пов’язані з генами, які одночасно впливають на обмін речовин і нічний відпочинок.

За словами науковців, люди повинні спати по 8 годин на добу, але оскільки організми чоловіків і жінок мають певні особливості, комусь необхідна більша кількість сну, а комусь менше. У кожному разі, час, відведений на нічний відпочинок, залежить від багатьох факторів. Зокрема до них ставитися рівень втоми, стан здоров’я і т.д.

Відзначається, що фахівці з Центру розладів сну, розташованого в Бостоні, спільно з Деніелом Готлібом, аналізували генетичну інформацію 50 тисяч респондентів. При цьому, вчені зіставляли їх дані із звичайною тривалістю сну. У результаті проведення лабораторного випробування, дослідники виявили 2 генома, що впливають на кількість часу, витрачений на фізіологічний процес перебування в стані мінімального рівня мозкової діяльності.

Як стверджують автори дослідів, один ген пов’язаний з великою, а другий – з маленької тривалістю сну. Експерти заявляють, що генетичні фактори занадто короткого або занадто довгого нічного відпочинку пов’язані з впливом зовнішніх компонентів, екології та звичок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *