Як кинути пити каву і що таке кофеголізм?

Кофеїн дуже підступне засіб. Після того, як його дія закінчується, вам може не сподобатися ваше самопочуття і те, наскільки залежні від нього ви стали.

Ось ще кілька причин, за якими ви можете захотіти кинути звичку пити каву:

– Ви більше потієте;

– Ви нервуєте, не маючи на те ніякої причини;

– Вам постійно хочеться пити;

– Ви відчуваєте, що ваш розум немов «німіє», стає менш чутливим до навколишнього оточення, стає менш винахідливим; замовкає ваша інтуїція;

– Вам складно по-справжньому розслабитися і заспокоїтися;

– Ви можете відчувати головні болі через нестачу кофеїну;

– Ви можете потрапити в лікарню, якщо постійно п’єте багато кави.

Кава має високу кислотність

Кофеїн маскує наше справжнє фізичний і емоційний стан.

Через помилкове відчуття «заряду бадьорості», ми не можемо точно визначити, що насправді нам потрібно: більше їжі, більше сну або більше спокою?

Тому в якийсь момент у вас може з’явитися бажання розірвати свої «любовні відносини» з кавою. Як це зробити? Відповідь полягає в перебудові ваших звичок. Для початку, спробуйте утриматися від кави протягом двох тижнів, потім додайте ще два тижні, і ви зможете повністю відмовитися від його вживання.

Нижче дані чотири напрямки, в яких ви можете почати діяти і знайти відповідні заміни, які допоможуть вам розлучитися з вашим пристрастю до кави:

Напої – Замініть каву чаєм. Спочатку, протягом двох тижнів «перехідного періоду» пийте чорний чай. Потім з часом переключіться на більш здорові напої, такі як свіжовичавлений сік і воду з лимоном. У підсумку ви будете наслаждайться ароматним трав’яним чаєм.

Думки – Замініть думка «Мені потрібена кава, щоб залишатися уважним і повним сил» на «Я зосереджений на теперішньому моменті, і в дану хвилину в мені достатньо енергії, щоб бути сильним і уважним». Сила нашої уваги не обмежується тим, що ми п’ємо. Я сильний і здоровий, а мій розум – гострий як ніколи раніше.

Звички – Замініть емоційну потребу «випити чашечку кави», щоб зробити перерву, на звичку встати, потягнутися, випити склянку води і з’їсти трохи сирого мигдалю. Як і будь-яку іншу звичку, цю можна замінити на більш здорову.

Потреби – Замініть хибну потребу в «заряді бадьорості» на усвідомленість і турботу про своє тіло. Навчіться більше прислухатися до свого тіла.

Вам може допомогти, якщо ви будете питати себе «Що мені зараз потрібно насправді?» Найчастіше замість «Мені потрібна кава» ми отримаємо такі відповіді: «Мені потрібна вода, моє тіло зневоднений», «Мені потрібно раніше лягти спати», «мені потрібно п’ять хвилин для того, щоб закрити очі і перебудуватися»«Мені потрібно встати і походити навколо»«Я занадто багато з’їв в обід».

Перші два тижні будуть найважчими. Ви будете почувати себе втомленими без видимих на те причин. Але як тільки двотижневий період завершиться, ви почнете відчувати себе бадьоріше, бажання пити каву буде зменшуватися.

Але якщо вам в перший раз не вдасться витримати такий тривалий термін, то не будьте до себе надто суворі. Ваша перша спроба кинути пити каву може провалитися після того, як ви витратите багато часу, працюючи над собою. Але друга – обов’язково буде вдалою.

Після того як ви внесете це невелика зміна у ваше життя, ви помітите багато позитивних моментів. Ви виявите в собі дійсне джерело енергії. Ви відчуєте себе здоровішими, ви звільнитеся від залежності пити каву. Я не намагаюся читати вам лекції про те, як потрібно відмовитися від кави, просто ділюся з вами своїм досвідом. Якщо повністю відмовитися від кави для вас надто радикальне рішення, але вам насправді цікаво спробувати, ви можете просто скоротити його споживання, або поступово замінити його альтернативними напоями, які я дав вище.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *