Як боротися з невдало днями : 7 способів

У всіх бували невдалі дні : не з тієї ноги встали, з ранку не завелася машина, запізнилися на літак, завал на роботі. Причин може бути дуже багато. Але потрібно навчитися боротися з такими днями.

Ось деякі поради, які допоможуть не впадати у відчай, взяти ситуацію у свої руки і діяти правильно.

  1. Часто ми «заїдає» якесь хвилювання або стрес. Але давайте тверезо оцінимо ситуацію: пригостивши себе чимось солоденьким, ви отримуєте дозу задоволення і, на жаль, швидкоплинного, а адже проблема від цього не змінюється. Краще спрямуйте свою енергію в інше русло. Наприклад, зробіть щось хороше для когось, зробіть це безоплатно. Важливо дотримуватися принципу: «роблю добре – відчуваю себе добре».
  2. Відволічіть себе. Зробіть щось абсолютно не пов’язане з проблемами та шляхами їх вирішення: приберіть квартиру, пересадити квіти, переберіть шафи з речами, щось викиньте. Коли ви відволічете розум і думки, то всі рішення прийдуть набагато швидше.
  3. Якщо у вас стався невдалий день, то не варто ставити на ньому хрест. Добийте справи, які запланували. Наприклад, сходіть в спортзал, дочитайте книгу, яка давно припадає пилом на полиці.
  4. Займіть себе чимось активним. Піші прогулянки не підходять. Потрібно знайти таке заняття, яке не дозволить роздумувати і продовжувати думати про неприємності. Підіть з друзями грати в теніс. Вибирайте місця, де більше людей.
  5. Боротися з невдалими днями можна залишаючись на зв’язку. Не варто закриватися і ховатися від усіх. Спілкування з людьми допоможе вам і відверне.
  6. Є гарна приказка: ранок вечора мудріший. Вона створена для невдалих днів. Якщо ви ляжете раніше, то раніше почнете новий день. Крім того, як правило, брак сну ще більше погіршує і настрій, і загальний стан.
  7. Думайте наперед. Дуже часто буває, що ми переживаємо, а через місяць сміємося над проблемою і задаємо собі питання: навіщо я так переживала? Страшного адже нічого не трапилося. Тому уникнете цю ситуацію і відразу з’ясуєте, чи буде це актуально через місяць або навіть тиждень. Часто більшість невдалих днів ми навіть не зможемо згадати.

Не забувайте про те, що невдалі дні в першу чергу впливають на ваше здоров’я і самопочуття. Не піддавайтеся емоціям, завжди оцінюйте ситуацію тверезо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *