Хто Ви за шкалою енергопотенціалу людини?

Якщо у людини мало енергії він нікому не цікавий! Люди реагують на енергію, вони злітаються до тих, хто “світить”. Тих, кого називають харизматичним – це насамперед людина наповнений енергією, який може і хоче віддавати, ділитися цією енергією! Більшість людей не вміють наповнювати себе енергією, тому шукають інших людей, в поле яких можна відчути себе “наповненими”.

Для чого потрібна енергія? Почнемо з відносин. Привертає увагу жінка не найкрасивіша, а та, яка наповнена енергій! Яка сяє, яка знаходиться в милостивому стані, у якої немає блоку на сексуальному чакри, а значить вона дозволяє енергії Творця підніматися вище з сексуальною чакри і трансформуватися через Серце в енергію безумовної любові.

І тут, увага… вже пропадають гри на рівні: “давайте навчимося закидати ногу на ногу, як в “Основному інстинкті”, щоб привернути партнера”. Якого партнера можна залучити на рівні даних технік? Партнера для сексу, ні про які гармонійних відносинах мови навіть не йде. Тому що для залучення партнера на рівні Серця, потрібно транслювати інший рівень енергії: трансформовану сексуальну енергію через Серцеву чакру.

Сексуальна енергіяце енергія життя, енергія радості і творчості, енергія достатку. Насамперед – це енергія Творця, яку ми отримуємо, інше питання на скільки багато ми можемо пропускати цієї енергії через себе?!

Якщо існують травми страху смерті, травми страху показати своє світло і красу, і багато інших – все це створює блоки в перебігу енергії, людина функціонує на мінімальній межі надходження енергії.

Які чоловіки привертають увагу жінок? Насамперед: активні, успішні, реализовавшиеся, відповідальні, з почуттям гумору, ті, у кого багато енергії!

Всіх нас вабить не краса, не гроші, не успішність або знання, всіх притягує енергія! Просто ті, хто цією енергією володіють, реалізують свої потенціали і отримують у відповідь земні блага.

Критерії того, що енергії в людині багато:

– Найважливіший і перший критерій наповненості енергією: “бажанням ділитися!”

Бажання щось робити, творити, зробити світ кращим! Якщо у вас виникає бажання допомогти, значить ви наповнені високим потенціалом енергії!

Увага! На ваш енергетичний рівень буде “злітати” достатня кількість людей, які хочуть лише отримати! Важливо включати навик розрізнення: споживачі енергії будуть висловлювати претензії і невдоволення, у них відсутня стан подяки.

Для збереження персонального гармонійного стану потрібно пам’ятати, що віддавати Ви можете не всім підряд, а тим, кому хочете або хто готовий прийняти ваші дари. Це один із законів збереження енергії концентрація уваги на себе. В першу чергу слухати себе: хочете Ви ділиться саме з цією людиною, гармонійно вам при взаємодії з ним? Якщо ні – значить будуть серйозні втрати енергії, і в цьому випадку активується момент вибору: ви готові втрачати енергію або вибираєте припинити взаємодію або перевести спілкування на інші рівні.

– Позитивний погляд на світ, уміння бачити можливості і потенціали,
– Відсутність захворювань,
– Низька потреба в їжі і сні,
– Внутрішнє стану спокою і балансу,
– Бажання діяти і розширювати свої зони комфорту, пробувати нове.

Критерії того, що енергії в людині мало:

– Часте поганий настрій,
– Хронічна втома і відсутність сил,
– Висока потреба в сні і їжі,
– Захворювання або часті застуди,
– Відчуття себе жертвою: скарги на низьку зарплату / пенсію, програми: “а що я можу зробити? Нічого!”
– Дратівливість, гнів, образи,
– Стан свідомості: “мені все повинні – я нікому нічого не винен”,
– Песимістичний підхід до життя, бачимо життя в чорно-сірому кольорі за принципом “все погано, а раніше було краще”.
Давайте розглянемо інші сфери життя де необхідна енергія:

Для зміни реальності

Енергія потрібна для всього! На початку був виставлений акцент на відносинах, але це всього лише невелика частина, потреба того, для чого потрібна енергія. Без наповненості енергією, причому максимальної наповненості, просто неможливо управляти реальністю, зрушити пласти статичною енергії і перенаправити потенціали по іншим можливим тимчасовим лініях.

Щоб зійти з звичних рейок, моделей поведінки, потрібна енергія, багато енергії, щоб проявити сміливість і заявити про себе по-новому! Вибір переходу на нові тимчасові лінії – життєві потенціали, безпосередньо пов’язаний з тим, що ви починаєте робити те, що раніше було робити страшно. А це завжди подолання себе, величезні енергетичні витрати, які можливі тільки тоді, коли ви максимально наповнені енергією.

Реальність можливо міняти не тільки змінами моделей поведінки або свідомості, при досягнення найвищого рівня вібрацій і можливості виходу на енергетичний рівень Творця, ви можете взаємодіяти з життєвими потенціалами саме керуючи енергетичними потенціалами, таких людей називають магами своєї реальності. Вони творять реальність в можливих межах, а не просто йдуть закону причинно-наслідкових зв’язків. Але це найвищий рівень умінь, який не дається просто так і раптом, а тільки шляхом щоденних практик і як правило безліч життів перед цим втіленням присвячено розвитку і розширенню свідомості.

Для зцілення

Для зцілення необхідна величезна кількість енергії. Це ставитися як до зцілення емоційних травм довіри собі, неприйняття себе, так і фізичних захворювань, коріння яких завжди лежать в більш глибинних внутрішніх блоках.

Для всього цього потрібна сміливість піти всередину себе! А це вимагає величезної кількості енергії, коли енергії немає: вибір людини закрити очі на проблему, втекти від неї або звинуватити оточуючих або обставини. Це значить немає енергії подивитися правді в очі і піти всередину себе, щоб розібратися з проблемою.

Робота з минулими життями вимагає величезних енергетичних витрат, якщо недостатньо енергії людина просто нічого не побачить у своєму минулому, або буде не готовий прийняти вчинки себе в минулому, які він припускає, що просто не міг допустити.

При роботі із захворюванням завжди йде зустріч з травмою відкинутого себе! Щоб зустрітися з аспектом БОЛЮ всередині себе потрібна енергія! Інакше моментально йде втікання, воно виглядає як фрази-відмовки: “я не знаю, що я відчуваю”, “я нічого не відчуваю” або “я не знаю”. Всі ці фрази говорять про страх рухатися всередину себе і ставити собі запитання і почути відповіді.

Для омолодження

Цей аспект роботи з енергією пов’язаний із впливом на фізичне тіло, а матерія змінюється тільки під дуже потужними енергетичними впливами, причому не разового характеру – один раз зробив і чекаю результат, а під постійними і систематичними практиками.

Щоб спочатку зупинити процес старіння потрібно зміна думок, потрібно вичищення своєї енергетичної системи від блоків, негативної енергії. Насправді робота з енергетичною системою ставиться до основи основ, без уміння працювати з нею неможливо працювати з оздоровленням організму, управляти реальністю або взаємодіяти з іншими людьми.

З цього спочатку “вичищення”, а потім нарощування енергетичного потенціалу. Працюючи з темою омолодження необхідно так само вміння “рухати часові пласти” – це більше метафора, але яка полягає в тому, що клітинам повертається пам’ять молодості.

Як набирати енергію:

Їжа

У цьому розділі поговоримо про те, що можна набирати “грубу” енергію, але за допомогою неї неможливо перейти на рівень взаємодії з реальністю, це буде просто енергія для виживання.

Насамперед це їжа, їжа дає енергію, але якщо ви переходите і включаєте в своє харчування компоненти, які містять більше тонкої енергії прани, то відчуваєте себе зовсім по іншому: це зелень, всі овочі і фрукти, свіжі соки, вода, мінімальна термальна обробка при приготуванні їжу (відноситься до овочів і фруктів), а також вживання їжі відразу після її приготування, а не через кілька годин або днів.

Так само можливо наповнювати їжу енергією любові при приготуванні, тоді вона виходить особливо смачною.

Дихання

Якщо дихати усвідомлено, при цьому спостерігаючи, як відчуває себе тіло, де знаходяться затискачі і наміром дозволяючи енергії проходить під все тіло, йде прилив сил.
Для зняття стресу, а стрес – це відключення від каналу з’єднання зі своїм Духом і Творцем, йде моментальне знеструмлення і потужні втрати енергії. Усвідомлене дихання, перемикання уваги на не себе, своє стану і хоча б 5 – 10 хвилин побути в тиші, дихати, дозволяє відновити більш спокійний стан.

Енергетичні практики

Найсильнішими і потужними способами поповнення і збільшення енергії є енергетичні практики. До більш простим з них можна віднести фізичні навантаження: для чоловіків – це спорт, йога, тай чи, для жінок плавання, танці.

А ось до сильних і потужним практикам очищення і наповнення енергією є практики роботи на тонкому плані: зі своїм енергетично полем, з енергією Творця.

Починати потрібно з того, що прочищати енергетичний канал, що йде вздовж хребта від блоків, щоб енергія Творця і Гайя йшла по ньому вільно. Потім очищати чакри від блоків, а це різного роду страхи, негативні програми, емоційні травми. Вичищення дає розширення каналу надходження енергії. А після цього переходити до нарощування енергетичної оболонки поля, підвищенню рівня вібрацій, від’єднання від чужорідних каналів енергії, які підключаються до чакр людини
 
Автор: Давидова Олена

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *