11 основних законів життя

ЗАКОН ПРИТЯГУВАННЯ. Людина притягує до себе те, що він любить, боїться або постійно очікує, тобто все, що знаходиться в його центральному, сфальцьованому свідомості. Життя дає нам те, що ми очікуємо від неї отримати, а не те, що хочемо.

«На що розраховуєш, то і знайдеш».

ЗАКОН ПРОТИЛЕЖНОСТІ. Наше життя не мислима без протилежностей, в ній присутні народження і смерть, любов і ненависть, дружба і суперництво, зустріч і розставання, радість і страждання, втрата та придбання. Людина теж суперечливий: він, з одного боку, прагне до того, щоб його життя було стабільна, але в той же час якась незадоволеність жене його вперед. У світі протилежностей людина прагне знайти втрачену єдність з самим собою, з іншими людьми і з самим життям. Все має початок і кінець, це земний круговорот і круговорот життя. Іноді для того, щоб зрозуміти що-небудь, потрібно втратити це. Одна протилежність не може існувати без іншого – для того, щоб був день, потрібна ніч.

ЗАКОН ПЛАТИ. Платіть потрібно за все: за дію і бездіяльність. Що буде дорожче? Іноді відповідь очевидна тільки в кінці життя, на передсмертному одрі – дорожче плата за бездіяльність. Уникнення невдач робить людину щасливим. «У моєму житті було багато невдач, більшість з яких так і не сталося» – слова старого синам перед смертю.

ЗАКОН ПОДОБИ. Подібне притягується подібним. У нашому житті немає випадкових зустрічних. Ми залучаємо до себе не тих людей, яких хочемо залучити, а тих, хто подібний до нас. Втрачаються ті, хто посланий нам для досвіду. Залишаються ті, хто посланий нам долею

ЗАКОН ДУМКИ. Внутренній світ думок людини втілюється в зовнішній світ речей. Потрібно не шукати причини нещасть у зовнішньому світі, а звертати свій погляд усередину. Наш зовнішній світ-це реалізований світ наших внутрішніх думок.

ЗАКОН ГАРМОНІЇ. Людина шукає гармонії в усьому: в собі, в світі. Досягти гармонії зі світом можна тільки будучи в гармонії з самим собою. Добре ставлення до себе, прийняття себе – запорука гармонії зі світом, людьми і власною душею.

Гармонія значить відсутність труднощів і конфліктів, які можуть бути стимулом для особистісного зростання. Гармонія між розумом, почуттям і дією – може бути це і є щастя?

ЗАКОН БУМЕРАНГА говорить: все, що надсилається у всесвіт – повертається. Справи, слова, вчинки, погані, хороші… всі повертаються, тому, хто це послав. У Біблії сказано: «При сем скажу: хто скупо сіє, той скупо й жатиме, а хто сіє щедро, той щедро й жатиме.» [2 Кор 9: 6]

ЗАКОН КОРОМИСЛА. Коли людина чогось хоче, але це недосяжно, треба придумати інший інтерес, рівновеликий за силою перше. Якщо обраний шлях не наближає до мети, значить потрібно змінити шлях.

ЗАКОН ПРОХАННЯ. Якщо нічого у житті не просиш, то нічого і не отримуєш. Якщо ми просимо у долі незрозуміло що, то і отримуємо невідомо що. Наше прохання притягує відповідну реальність. Якщо в даний час виконання нашого прохання нам на шкоду, вона не виконується. Рано чи пізно наші прохання виконуються. Якщо виповнилася наше прохання «не на часі», ми говоримо; Спасибі, вже не треба! Значить життя вчить нас бажати і просити з користю.

ЗАКОН ЗАКОНОМІРНОСТІ. У житті часто відбуваються незалежні від нас події. Одного разу сталося подію можна розглядати як випадковість, двічі відбулися – збіг, але тричі – закономірність. Все, що має статися, обов’язково станеться, як би ви не старалися цього уникнути. Все, що не повинно статися, не трапиться, як би вам цього не хотілося.

ЗАКОН ЗМІН. Хочеш змін у своєму житті – бери владу над обставинами в свої руки. Не можна змінити своє життя, нічого не змінюючи в ній і не змінюючись самому. Через свою пасивності людина часто упускає реальний шанс, наданий долею. Хто розставляє у вашому житті пріоритети – ви самі або хтось інший? Можливо, їх розставляє саме життя, а ви пливете за течією? Стати господарем своєї долі. Якщо ви нікуди не підете, то нікуди і не прибудете.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *