Вчитель на ім’я Життя

Кожен з нас здавав в цьому житті іспити, писав контрольні та самостійні, хтось робив це лише в шкільні роки, інші продовжували хвилюватися перед іспитами в інститутах. Здавалося, що ще не багато і екзаменаційна пора залишиться далеко позаду, але життя виявилася найбільш вимогливим ректором і вчителем, а контрольні та самостійні ми здаємо для неї кожен день. Досить не просто утриматися в відмінників, але прагнути до цього потрібно кожному з нас.

Сучасні науки і релігії вчать нас усього, як правильно харчуватися, дихати і ходити, в яку сторону світла необхідно лягати головою перед сном, є науки пояснюють походження живої води і крутість від використання трав. Але всі ці науки і знання не завжди витримують суворої критики від життя.

Вчитель на ім'я Життя

Змінюватися ніколи не пізно

Так що ж таке життєва школа? І який її основний урок?

Якщо ви вважаєте, що всі наші вчинки або реальні події послані нам згори, що від долі нам не піти або вас відвідують подібні думки, то ви глибоко помиляєтеся. Адже вершитель наших доль тільки лише ми, і тільки ми самі, все інше мішура. Для того щоб зрозуміти і усвідомити основні механізми достатньо прислухатися до себе. Зрозуміло, що з одного разу не завжди почуєш свій внутрішній голос, тому внутрішній діалог бажано проводити щодня.

Нічого складного в цьому немає, достатньо полюбити свою ранок. Здивовані? Так, саме так, радіти раннього пробудження! Така установка дає вам найцінніший урок, допоможе привести свої думки в порядок, насолодитися тишею перед новим днем і, звичайно ж, відчути свою перевагу перед сплячими навколо світом. Досить прокинувшись раніше, випити в тиші чашку ароматної кави, щоб життя заграла новими фарбами, і у вас з’явилися нові ідеї, пов’язані з прийдешнім днем.

Що ж робити “совам”, які ні за які вмовляння не прокинутися в 6 ранку? З людьми, що живуть з цього біоритму зовсім інші установки, адже свій шанс отримати настрій вони можуть вночі. У скільки б ви не вставали, коли б для вас не починався новий день – важливо прокидатися з позитивними думками. Відкривати очі з вірою в новий радісний день, саме в цьому ключ до майбутнього успіху.

Якщо з пробудженням на хорошій хвилі все зрозуміло, і ця концепція не потребує додаткових пояснень те, як зробити свій ранок гармонійним, вимагає роз’яснень.

Найважливішим чинником у легкості прийдешніх подій, є здорове харчування. Чи не можливо прокинуться життєрадісним, якщо ви всю ніч маялися від переїдання або нетравлення шлунка. Тому візьміть собі за основу, стежити за раціоном. Виключивши з меню важку і шкідливу їжу, ви зможете відчути легкість не тільки в думках, але і в кишечнику.

Чи знаєте ви, що 85% рецепторів нашого шлунку відповідає за імунітет, а засмітивши його смаженої, гострої, солоної їжею, ми закупорюємо свою енергію в цілому. Не варто обмежувати себе суворими дієтами або різко стежити за калоріями, достатньо для початку просто відфільтрувати непотрібне для нас, розбавивши його натуральної зеленню і фруктами, замінивши шкідливі газованої води на корисний компот або сік. Відчути поліпшення від поєднання життєрадісного пробудження і легкості ваших внутрішніх органів ви зможете вже по закінченню першого тижня подібних занять.

Як бачите, нічого ультра складного в таких заняттях немає, цілком достатньо вірити в себе і хотіти зробити своє життя більш повноцінним.

Вчитель на ім'я Життя

Основні етапи для натхнення

Гарненько засвоївши і закріпивши отриманий навик, відчувши від нього позитивний ефект, ви можете сміливо приступати до наступного етапу організації свого життя. Він говорить про те, що у всьому має бути порядок. З думками і травленням ми розібралися, будемо переходити до повсякденних справ і щоденного побуті.

Порядок у побуті, в будинку, в справах це дуже важливий фактор, без нього складно зрозуміти, куди нам прагнути далі. Думки стопоряться в пилу і смітті, для їх вільного перебігу потрібно простір, чим чистіше і акуратніше навколо нас, тим світліше думки і правильніше вчинки. Наведіть порядок у будинку, звільніть місце для простору думок та ідей.

Головне в прибиранні будинку – це по справжньому позбавитися від непотрібного мотлоху, не варто розпихати по полицях і антресолям коробки не зрозумілого походження, те, що на вашу думку ще знадобиться. Закон життя свідчить: річ, якою ми не користуємося більше півроку, автоматично переходить в розряд непотребу, а від непотребу, як наслідок, необхідно позбавлятися. Викидайте все, що асоціюється у вас з негативними думками і спогадами, не збирайте негатив разом з непотрібним мотлохом, зробіть прибирання для власного блага.

Не треба цитувати про себе великих людей, які запевняють нас, що геній може панувати над безладом, а мотлох на антресолях це найцінніше, що є у вашому житті. Непотрібні речі, як і думки, повинні бути викинуті з дому, з душі і з пам’яті. Дотримуйтесь непорушному правилу Всесвіту, поки ви не позбавитеся від старих дірявих чобіт, ви ніколи не купите нові. Тому, приступаючи до наведення чистоти, зрозумійте, що вам потрібніше – нове життя чи стара ганчір’я, і тільки тоді впевнено дійте.

Вчитель на ім'я Життя

Дійте, чим сильніше, тим краще

Те ж саме стосується і планів на майбутнє. Якщо ви кожен раз плануєте почати своє життя з понеділка, з нового місяця або року, то настав ваш час сказати собі «стоп» і приступити до виконання поставлених завдань. Задумали відвідати музей і вже другий тиждень переносите призначену дату? Хотіли кинути курити з понеділка, але цей день відкладається вже більше року? Ось саме з такими справами і почніть розбиратися.

Тут існує два способи вирішення поставленого завдання: або робіть, або забудьте. Тобто, навчитеся фільтрувати бажання і діяти до кінця. Прийнявши рішення сходити на зустріч випускників або ювілей начальника, або йдіть туди і отримуйте задоволення, або залишіться вдома без жалю. Навчіться мислити категорично відносно самого себе, це правило допоможе уникнути розчарувань і гірких жалю за типом «ах, от треба було все ж піти…». Точно так само варто навчитися надходити в більшості життєвих ситуацій.

Звичайно, читати корисні поради і почати діяти – це зовсім різні речі, але принадність даного методу в тому, що починаючи з малого, ви поступово входите в раж, ви почнете бачити результат, і самі зрозумієте, як нецікаво зупинятися на половині шляху.

Ваше завдання протягом двох тижнів навчитися систематизувати власне життя, власний світ, позбавлятися від зайвого. Досить повторити певні вправи всього лише 40 разів, і ви самі не помітите, як це увійде у вас у звичку, і стане найголовнішим правилом.

На тлі здорового харчування, ідеальної чистоти, позитивного мислення варто звернути увагу на спорт. До нашої радості цей сектор настільки величезний і різноманітний, що знайти собі захоплення до душі можна кожному і завжди. Гімнастика, йога, плавання, фігурне катання, серед усього цього різноманіття завжди можна знайти щось до душі. Якщо ж ви закоренілий домосід, то своє небажання виходити в спортивний зал можна компенсувати заняттям спортом вдома. Важливим аспектом буде ваше бажання працювати над своїм тілом, розвивати м’язи і тонус всього організму в цілому. До речі, спорт допоможе вам не тільки стати сильніше і активніше, але і навчить вас витримці, дисципліні і самоконтролю, що в сучасному ритмі життя вкрай важливо і навіть грає вирішальну роль.

Освоївши і отримавши достатню кількість навичок в щоденних справах, отримавши заряд бадьорості і щастя від турботи про власний організм, можете сміливо приступати до найцікавішого етапу занять з саморозвитку, до насолоди від мрій. Найдивовижніше, що навіть найсміливіші фантазії здатні здійсниться, якщо ви чітко знаєте, навіщо вам це треба. Мрійте про все, не бійтеся і не соромтеся своїх найзаповітніших бажань.

Але перш, ніж достатньо ефективно мріяти, навчитеся планувати своє життя і свої бажання. Власне, якщо ви успішно навчилися стежити за чистотою свого будинку і думок, для вас цей етап пройде легко і радісно, якщо ж ваші фантазії скачуть і не піддаються систематизації, значить, треба повернутися в початок і закріпити пройдений успіх.

 

Впевненість у своїх думках

Впевненість у своїх думках – запорука правильного шляху!

Пробуйте аналізувати свої мрії, міркуйте, куди вони вас приведуть, чи зроблять вони вас щасливим і успішним, і обов’язково записуйте їх в блокнот. До речі, спосіб вести записи своїх таємних бажань, допоможе вам зрозуміти і підтвердить максимальну ефективність даної методики.

Ось власне і вся хитрість, хоча, як показує життя, часто все геніальне заховано в простоті. Адже якщо ви доберетеся до останніх пунктів цієї методики, ви зрозумієте, що планомірність і поетапність відкриває в кожному з нас сміливість, а чистота думок породжує бажання бути щасливим.

Дерзайте і будьте впевнені у своєму успіху, відкривайте в собі нові сторони, і лише так ви ніколи не спасуете навіть перед самим складним життєвим уроком, а вчитель на ім’я Життя обов’язково поставить вам відмінну оцінку!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *