Скільки жителів Землі мають доступ в Інтернет?

Кількість користувачів Інтернету постійно зростає, чому свідчить недавній звіт Міжнародного союзу електрозв’язку ООН (МСЕ), згідно з яким більше 3 мільярдів людей по всьому світу мають доступ до всесвітньої павутини.

За даними звіту, кількість абонентів збільшилася на 6,6% порівняно з попереднім роком, однак, незважаючи на це, такий стан речей не влаштовує аналітиків. Як повідомляє ресурс Engadget, ще більше 4 мільярдів людей так і не мають доступ в Інтернет.

Важливою особливістю є те, що 90% жителів Землі, які не мають можливості користуватися Інтернетом, проживають в країнах, що розвиваються. Це означає, що доступ в мережу можуть собі дозволити лише люди, що проживають в більш технологічно розвинених державах.

Які заборонені книги: Топ-7 особливо небезпечних і нелегальних творів?

Для вирішення проблеми зв’язку МСЕ вже опублікував план по підключенню 1,5 мільйона абонентів протягом найближчих 5 років. Цього вдасться досягти за рахунок розгортання бездротових мереж на базі телевізійних станцій.

Крім того, рішенням проблеми може стати один з проектів великих світових компаній, спрямованих на доставку Інтернету по всьому світу. Як ми знаємо, над подібними проектами працюють компанії Google, Facebook і SpaceX.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *