В Україні є те, чого немає у всьому світі. Думка експерта

Ігор Кулаков – експерт з туризму.

Він раскажет сьогодні про те, як і чому туризм всередині України став популярним:

– Які тури зараз наібоее часто люди шукають?

– Зараз шукають різні тури, тому що літо прийшло. Наприклад, якщо брати море, то зараз дуже популярними є напрямки Одеса та Одеська область, такі курорти як Грибівка, Затока і т.п.

– А як же Азовське море?

– Звичайно. Особливо приємно, що набирає популярність Херсонська область вцілому, адже вона ще не розвідана нашими людьми, а там багато цікавого. Там є пустеля, справжній гейзер.

А де там можна розміститися з дитиною, адже зараз українці шукають і якісний, і недорогий відпочинок, тому що в країні криза?

Ось саме цим Одеська та Херсонська області та цікаві. Тут ви можете добре відпочити за 200-250 грн за кімнату.

Як Ви вважаєте, популярність туризму всередині країни пов’язана з кризою або з тим, що на хвилі патріотизму українці хочуть краще пізнати свою країну і стати справжньою нацією?

Особисто я думаю, що чинників тут дуже багато, тому що люди після деяких подій в Україні почали трохи розширювати власну свідомість. Скажімо так, відпочинок – тепер це не тільки приїхати на море на 7 днів, але і подивитися безліч різних речей, якими багата країна. В Україні є речі, яких більше немає ніде в світі. Так у селі Луншори вас можуть викупати в казані, під яким розводять справжній багаття. Всім це дуже сподобається. Крім того, в казані можна купатися круглий рік.

Правда, що кількість українців, які подорожують по Україні, дуже зросло?

Це, безумовно, правда. Особливо популярним стало Закарпатті. Тут можна відпочити дуже економно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *