Простий спосіб перемогти зміну часових поясів

Вирушаючи у відпустку, який доставить вас через кілька годинних поясів, можливо, ви можете випробувати захоплюючі почуття.
Але реактивні симптоми, такі як втома, безсоння, туманність настрою, як правило, йдуть разом з вами. Біоритм відбувається, коли ваші внутрішні годинники тіла порушується, і сигнали, які зазвичай мовчать у вашій системі, коли прокидаються, наприклад, температура і гормональні рівні протягом декількох днів не в порядку.

Хитрість полягає в тому, щоб отримати довгоочікуваний час своєї відпустки якомога більше. Для цього є один простий хід: за тиждень до вашого польоту, укоротите сон або зменшіть його, залежно від напрямку яким ви подорожуєте. Якщо ви прямуєте на захід, і ви, як правило, лягайте спати о десятій годині вечора, лягайте спати пізніше на півгодини щодня, поки він не стане відповідати сну годинного паска, на який ви збираєтеся.

Це не завжди може бути здійснимо, особливо якщо ви працюєте аж до вашої поїздки, але навіть інші невеликі хитрості можуть бути корисними. Тому якщо ви зібралися на курорт в Вардане.

Змініть годинник на телефоні, щоб вони відповідали точному місцевим часом в пункті призначення, як тільки ви вийдете з літака. Це допоможе вам подумки налаштуватися і почати будувати плани, засновані на новому графіку.

Експерти також рекомендує багато пити води під час польоту і обмежити вживання кофеїну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *