5 ідей, де відпочити на Великдень

Якщо ви вирішили святкувати Великдень за межами затишного будинку, але до цих пір не знаєте де, ми пропонуємо 5 незвичайних ідей для відпочинку під час святкових днів.

Кожен християнин країна має свої зазвичай не незвичайні способи святкування Великодня. І поки у нас свято наголошується зазвичай удома в колі сім’ї, з короткими відвідуванням церкви, в інших місцях Пасха є грандіозною подією, який кожен повинен побачити хоча б раз у своєму житті.

Тут ми пропонуємо 5 місць, щоб провести незвичайний Великдень:

Квітучі вишні в Токіо – весняна казка

Квітень- це прекрасний час, щоб відвідати Токіо. В цей час тут цвітуть все вишневі дерева, символ японської культури. Вид і аромат незабутні, а ви ні на секунду не пошкодуєте, що вибрали Токіо, а не затишний будинок. Візьміть з собою портплед, розстеліть його під квітучою вишнею – Великдень стане дійсно незабутньою!

Страсний тиждень в Севільї

У Севільї, столиці Каталонії, Страсний тиждень супроводжується багатолюдним торжеством на вулицях. Під час подібних парадних маніфестацій, місцеві носять дерев’яні скульптури та зображення Діви Марії та Ісуса. Ці ходи є одними з найважливіших в Іспанії, і мають важливе значення для місцевого католицького населення. Цікаво спостерігати жінок, які одягаються в традиційне плаття, яке називається La Mantilla.

Рим – центр католицької віри

Рим і Ватикан є центром католицького світу. Так що це ідеальний вибір для відпочинку на Великдень. Під час Страсного тижня тут збираються віруючі з усього світу. Крім традиційних популярних пам’яток Риму і Ватикану ви будете мати можливість почути виступ Папи Франциска.

Свято в Ріо – барвистий, як завжди

Ріо-де-Жанейро є містом квітів. Тут кожне велика подія відзначається з парадами. Так що під час Страсного тижня вулиці прикрашені квітами та безліччю танцюристів. Коли сонце сяде, ви можете відправитися на Копакабана за кольоровим коктейлем і нічним купанням.

Греція – Великдень близько

Якщо ваш бюджет не дозволяє вам полетіти далеко, зробіть ставку на екзотичну і набагато більш доступну Грецію. Греки є дуже віруючими. Будь-яке місце в Греції, яке ви оберете, буде наповнено однаково святковою атмосферою. Ви можете вибрати недорогі напрямки, такі як Кавала, Драма, Ксанті або Сідерокастро, або їхні дорогі альтернативи – Афіни, Крит, Корфу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *