У чому проявляється “чистота” Жінки?

Почнемо з того, що вся індустрія жіночої краси побудована на невинному обмані:

  • Жінка користується парфумами і пахне не своїм запахом, і в цьому вона бреше;
  • Жінка наносить макіяж і знову бреше, показуючи «не своє» обличчя;
  • Жінка підкреслює бюст “push-up”, знову обманює.

Ця на перший погляд безневинна брехня відбирає у жінки її чистоту. Але це ще далеко не все. Ми жінки не чисті, коли вимагаємо від себе стандартів жіночої поведінки. Після відвідин тренінгів на тему, як стати жіночною, жінки починають прагнути до стандартів жіночої поведінки. Тоді вони і від чоловіків вимагають стандартів чоловічої поведінки. Але такі «стандартизовані» чоловіки і жінки будуть грати у відносини, як в пасочки в пісочниці. Правда в тому, що перш ніж стати жінкою або чоловіком, важливо стати самим собою.

Флірт, як захисна реакція. Завдяки флірту жінки ховають свою вразливість. Вони стріляють очима, підлабузнюються, посилають сигнали. У флірті немає ризику бути знедоленою., А значить, це безпечно: якщо чоловік не спіймав сигнал, сам винен. Навпаки, бути відкритою такою, яка є – ризиковано, можуть відкинути. Психологічне відкидання можна прирівняти до вбивства. Того, кого відкидають, не вважають живим, гідним уваги. Напевно багато хто з нас хоча б раз “вмирали” у відносинах, коли у відповідь на нашу чистоту і оголеність були відкинуті. У чистоті своєї ми живі і вразливі, як діти. Але часто у відносинах, ми показуємо тільки свої сильні сторони: професійні якості, якості дружини та господині.

Чотири даності, які супроводжують людину все його життя.

Якщо прибрати з відносин «живу» сторону, вони перетворюються в стереотип поведінки. Це проявляється наприклад в тому, як люди підходять до шлюбу. Часто чоловік вибирає собі дружину по набору якостей. Зустрівши підходить за параметрами, він починає доглядати за відомим сценарієм. Після весілля, як правило, залицяння припиняються. Він уже «купив» дружину, настав час користуватися їй, як побутовою технікою. За іронією, навіть весільну сукню за традицією білого кольору, як пральна машина або холодильник

Намагаємося застрахуватися у відносинах. Якщо віддатися чоловікові, є ризик, що він скористається вами тільки для сексу. У той же час, намагатися застрахувати себе від подібного розчарування, це означає хитрувати. Намагаючись застрахуватися, партнер вимагає від іншого вірності у стосунках. Але ця вимога насильницьке, воно означає: віддай мені свою душу, всі свої вибори, свою живу життя, щоб мені було з тобою спокійно. Але це, як правило, закінчується ненавистю і звинуваченнями: «Ти перестав бути живим. Де ж пристрасть? »Насправді безпечні іграшки робляться тільки для дітей, в живих відносинах застрахуватися – це означає помістити душу в презерватив.

Ставимося до партнера, як споживачі. У чистоті відносин самий головний посил – «Спасибі, що ти є». І часто стосунки починаються без очікувань і умов, як між двома божествами. Але потім ця чистота кудись губиться і починаються претензії: «Чому ти не поголився?», «Чому квіти не ті?», «Я для тебе наділу незручне сукню, пожертвуй і ти чимось». Замість того, щоб дозволити іншому бути таким, яким він хоче бути, поважати його лінію долі, йому висуваються умови. Зворотній історія – відношення до зустрічі, як до дару. Жінка, яка закохана вибирає за принципом: або він, або я “помру”.

Засмучуємося. У цілісної людини голова, почуття і вчинки – єдині. Звідси дієслово «засмутиться», коли пропаде цілісність. Коли людина думає одне, говорить інше, а робить третє. Наприклад, їде на море відпочивати, але при цьому думає про роботу. Або коли жінка займається сексом не бажаючи того. На відсутність цілісності тіло реагує хворобами тому, що має місце внутрішня брехня.

Боїмося бути вразливими. Втрата “чистоти” починається, коли виникає страх здатися уразливим. Оскільки цей страх показувати не можна, людина починає хитрувати, прикидатися не тим, яким він є насправді. У результаті людина починає брехати і самому собі.

Що ж таке чистота? А це дозвіл собі жити зі своєї внутрішньої правди. При цьому є розуміння, що світ може як завгодно на цю правду відреагувати, може навіть засудити або відкинути. У чистоті оголюється душа, коли немає каменя за пазухою і затаєних думок, коли на рівні відносин людина не боїться бути голим.

Що потрібно, щоб очиститися? Медики знають, що для лікування багатьох хронічних захворювань необхідно перевести їх у фазу загострення. Для людини таким загостренням часто стає катарсис. Коли накопичено стільки емоцій (страху, образи), що якась ситуація стає останньою краплею. Тоді біль виходить, людина приймає її, очищається через біль і розслабляється. Медитаціями і техніками розслаблення не вийде добитися змін.

Цього можна досягти, якщо свідомо йти на подолання труднощів всередині самого себе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *