Тут і зараз – ми можемо стати успішними і щасливими

Чим би людина не займався за життя, де б він не жив, як би він не виглядав і які б цілі не переслідував, важливо одне – зрозуміти, що тобі дійсно подобається. Ми всі вчимося на різних факультетах, працюємо з різних спеціальностей, але не завжди те, що ми робимо, збігається з тим, чого ми насправді хочемо. Навіщо надійшли не на той факультет? Ніхто не заважає перевестися. Працюємо з 9 до 19 і вважаємо години до кінця робочого дня? Можна змінити роботу.

Дуже важливо зрозуміти, чим саме ми хочемо займатися. Якими ми себе бачимо, що ми можемо дати суспільству, що суспільство може дати нам, від чого ми насправді отримуємо задоволення. Все це можна укласти в одну красиву формулювання – «знайти свій шлях». Інше питання в тому, що ця формулювання бездушне, побита і затаскана, всіма, кому не лінь. Треба зрозуміти її суть. Зрозуміти самого себе.

Сьогодні ми працюємо менеджерами середньої ланки, а насправді має прекрасний голос, стовідсотковий слух, і мріємо стати новою зірочкою на естраді. Хто заважає нам це зробити? Наші власні страхи. А адже насправді все дуже просто. Почати займатися вокалом – благо хороших викладачів достатньо; записати пісню – благо звукозаписні студії зараз не в дефіциті; і просувати себе. Так, це буде не так просто, доведеться пооббивати пороги радіостанцій, продюсерів і всіх більш-менш значних фігур. Але якщо це дійсно наша, якщо ми дійсно знайшли своє – то все вийде.

Безумовно, це тільки один з прикладів. Ми можемо змінити професію, ми можемо перевестися з факультету на інший факультет , ми можемо кинути все, що у нас є, і виїхати в іншу країну, стати волонтером і допомагати нужденним. Ми можемо все. Абсолютно все, що ми можемо уявити – ми можемо досягти.

Практично неможливо стати успішним в те, чим ти займаєшся через силу, через «не можу» і через «не хочу». Скільки б нам не було років, що б із себе не представляли – ми в будь-який момент можемо все змінити. Нам потрібно витягти на світ свої найпотаємніші бажання, найпотаємніші мрії, потрібно самим собі зізнатися в тому, що це єдино важливе. Як воно виглядає і що з себе представляє. Все інше – справа техніки. Як тільки ми прийдемо до усвідомлення мети, як тільки ми побачимо самих себе в тій чи іншій іпостасі, – ми вже будемо готові міняти, міняти все своє життя.

Не потрібно чекати понеділка, щоб почати нове життя. Не потрібно чекати нового року. «Завтра» – це універсальне слово, яке автоматично віддаляє наші бажання від нас самих. А адже насправді є тільки сьогодні, є тільки тут і зараз. Тут і зараз – наш час. Час, коли ми можемо стати тими, ким хочемо бути. Коли ми можемо стати успішними і щасливими. Коли ми можемо стати самими собою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *