Правильний відпочинок за кордоном

Вибрати країну, оплатити переліт і проживання – це половина справи. Найголовніше – правильно підготуватися до відпочинку, щоб він пройшов з новими враженнями.

Перше, з чого потрібно почати – це з питання: Що я чекаю від відпочинку? Справа в тому, кожен у поняття відпочинок вкладає свій сенс: комусь важливо весь день лежати на сонці, щоб його не чіпали, а хтось готовий бігати по горах з рюкзаком.

Після того, як ви визначили для себе, потрібно підготуватися до поїздки.

Читаємо про країну

Не лінуйтеся зайти в Інтернет і почитати про країну, в яку ви відправляєтеся: традиції, віра, правила поведінки і негласні правила. До речі, про останні можна дізнатися з відгуків туристів, які вже на своїй шкурі відчули те чи інше правило. Чим більше ви знайдете інформації, тим більше будете озброєні знаннями.

Гроші

Якщо ви відправляєтеся на відпочинок за кордон, візьміть з собою на 200-300 доларів більше. Нехай ці гроші будуть на всякий випадок, а адже випадки можуть бути різними, згодні? Але коли ці гроші будуть у вас лежати, ви будете себе комфортно почувати.

Сейф

В яку б цивілізовану країну ви не поїхали, завжди знайдуться недобросовісні люди. Якщо в готелі є сейф, краще заплатите, але будьте впевнені, що додому ви привезете телефон і ноутбук. До того ж, в ньому можна залишати золоті прикраси, якщо ви відправляєтеся на пляж і боїтеся, що втратите золотий ланцюжок. Сейф – це якийсь гарант того, що ваші речі будуть в цінності і сохранності.

Знайомства

Безумовно, дуже нерозумно відправлятися на відпочинок за кордон і не знайомитися з новими людьми, адже ніхто не скаже про місцеві традиції краще, ніж місцеві жителі. Знайомитися можна, але робити це дуже обережно: хтось з полюванням буде вам розповідати про визначні пам’ятки, а хтось знайде спосіб обдурити. Довіряйте, але перевіряйте!

Не влаштовуйте сцен

Інша країна, інші люди й інший сервіс. Якщо ваші очікування не співпали з реальністю, криками і збуреннями ситуацію не виправиш, необхідно прийнятий те, що є і по можливості знайти вихід з ситуації. Якщо вам не подобається їжа в готелі ресторану, завжди можна вийти в місто і знайти місце, де подаватимуть відмінні стейки і піцу. Варто пам’ятати, що ви перебуваєте на чужій території, тому ваші правила навряд чи будуть виконувати.

Не забудьте з собою ліки

Вирушаючи на відпочинок за кордон, не забудьте взяти з собою найнеобхідніші ліки: для травлення, знеболюючі препарати, від застуди та аллергіі.В новій країні може лучитися все, що завгодно і у вас не завжди знайдеться час бігати в пошуках найближчої аптеки. Саме елементарне – ваш шлунок не пристосований до місцевої їжі, а вам так хотілося спробувати місцеву кухню (ви ж за цим і приїхали!), А експеримент закінчився діареєю.

Краще підготуватися!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *