Три основи щасливого життя

Поважайте інших.

Справа в тому, що те, як ви ставитеся до себе, часто відображає те, як ви ставитеся до інших. Наприклад, ви будете більш чуйні до почуттями інших людей, коли ви відчуваєте себе комфортно з вашими власними почуттями. Можливо, це найкращий спосіб взаємодії. Для початку спробуйте чітко диференціювати свої почуття від чужих, щоб ви могли “прочитати” свої почуття і почуття близьких людей.

Будьте більш чуйними.

Це втрачене мистецтво, яке, ймовірно, пояснює, чому так багато людей так часто ображаються на зауваження і займають оборонну позицію. Навчіться слухати інших, зверніть увагу на їх жести і міміку. Прислухайтеся до почуттям!

Припиніть засуджувати.

Ймовірно, це одна з найважчих речей які ми можемо зробити, бо ми таким чином підвищуємо власну самооцінку: ми судимо. Ми судимо інших, але насправді ми судимо самих себе, ймовірно, ще більш жорстко.

Подумайте про це: що ви говорите собі протягом дня? Що сказав внутрішній критик, коли ви спізнюєтеся або коли ваш проект провалився? А коли ви дивитеся на себе в дзеркало? Наш внутрішній критик створює багато негативу: страх, невпевненість в собі, сором, збентеження, печаль… Закрийте йому рот – і так ви врятуєте себе від невдач і болю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *