Топ-50 наймиліших і найкрасивіших дівчаток з аніме

Для багатьох перегляд аніме став справжньою залежністю. Ще б пак, адже це – дивовижний світ мрій і фантазій, де зустрічаються безліч красивих дівчат, що очей не відвести. До того ж, на додаток до чарівної зовнішності, творці наділяють їх цікавими і незабутніми характерами.

Спільно з ENTOIN ми вирішили скласти топ-50 наймиліших і найкрасивіших дівчат з аніме всіх часів.

Що ж, ось наш топ найкрасивіших аніме тян, аніме дівчини – список найкращих:

50. Мегумін: Коносуба

Талановитий архімаг з клану червоних магів, Мегумін, є головною героїнею Коносуби. Якщо говорити про її зовнішність, то Казума якось сказав, що вона схожа на фарфорову ляльку. Зовні Мегумін мила і приваблива, її завжди можна побачити одягнений у чорний плащ та капелюх чарівника, цей образ обов’язково доповнений чокером, печатками без пальців та іншими речами чорного кольору. Загалом все як у типової чарівниці.

Наша чарівниця має магію вибухів, чим не втрачає можливості похвалитися, при цьому вона зовсім не замислюється про наслідки. Крім того, незважаючи на мінливу натуру, дівчина завжди готова подбати та захистити близьких.

Навіть складно повірити в те, що така милашка здатна підняти на повітря все, що завгодно не моргнувши і оком.

49. Очако Урарака: Моя геройська академія

Очако Урараку: Моя геройська академія

Одна з основних героїнь аніме Моя геройська академія, Очако, виглядає як чарівна дівчинка-підліток: карі очі, коротка стрижка боба і вічний рум’янець на щоках. У захват дівчину здатна привести навіть дрібниця, все-таки у неї є схильність перебільшувати.

А академії Очако навчається на Професійного Героя і стааретсся дорівнює Ізуку, в якого закохана. Особливо, вона захоплюється його бойовими навичками та сильною особистістю.

Це дуже цілеспрямована героїня. Звичайно, насамперед її мета – заробити більше грошей, але навіть заради цього вона не згорне з шляху добра.

48. Патріція Томпсон: Пожиратель душ

Патріція Томпсон: Пожиральник душ

Патріції або Патті з аніме Пожирач душ – це симпатична блондинка із блакитними очима. Незважаючи на те, що вона виглядає старшою за багатьох своїх друзів, поводиться вона як дитина. Проте, від її дитячого “привіт” і “вибач” серця фанатів так і тремтить. Ця дівчина не здатна зрозуміти глибокі та складні речі, адже вона росла на вулиці і була позбавлена ​​можливості здобути хорошу освіту.

Разом із сестрою Ліз, Патті одягається в костюм ковбоя, а її душа пофарбована в рожевий колір із двома трикутниками у вигляді капелюха.

Можу сказати напевно, вона точно одна з наймиліших аніме-дівчат, що я бачила.

47. Кагоме Хігурасі: Інуяша

Кагоме Хігурасі: Інуяша

Добра та чуйна Кагоме Хігурасі з аніме Інуяша народилася в сім’ї настоятеля храму. Зовні, завдяки довгому чорному волоссю і карим очам, вона дуже схожа на свою старшу сестру Кіке, жрицю, яка аж до своєї смерті захищала Камінь чотирьох душ.

За характером Кагоме дуже хоробрий і завжди готовий прийти на допомогу друзям. Саме за це Інуяша і полюбив дівчину, яка має не лише красу, а й добре серце.

46. ​​Інорі Юдзуріха: Корона провини

Інорі Юдзуріха: Корона провини

Центральна героїня аніме Корона провини, Інорі Юдзуріза, виглядає як тендітна і невисока дівчина, чиї глянсові губи і довге, світло-темне рожеве волосся роблять її просто незабутньою. Проте, незважаючи на зовнішню крихкість, ця дівчина справжній боєць і член організації “Гробовщики”. На самому початку аніме нам демонструють її як холоднокровну людину, чия особистість поступово розкривається під впливом Сю.

Інорі любить Сю більше за життя і стверджує, що належить тільки йому. Також дівчина є головною солісткою віртуальної групи EGOIST.

Я б змогла описати Інорі лише трьома словами: сила, привабливість і чарівний голос.

45. Аска Ленглі Сор’ю: Євангеліон

Аска Ленглі Сор'ю: Євангеліон

Аска, одна з головних аніме тяган легендарної франшизи Євангеліон, ще в дитинстві була обрана Другим Дітям і в результаті стала пілотом Євангеліону-02, чиїм званням пишатися й донині.

Що цікаво, за національністю Аска наполовину американка, наполовину німкеня і тому зовні володіє рудо-каштановим волоссям і темно-блакитними очима. Вона приваблива, вперта і знає собі ціну, загалом не дивно, що Сіндзі не зміг встояти перед такою яскравою жінкою.

44. Мікур Асахін: Меланхолія Харухі Судзумії

Мікуру Асахіна: Меланхолія Харухі Судзумії

А ось і мандрівниця у часі!

Власниця червонувато-бурого волосся, мила Микуру прибула до нас з невідомого майбутнього.

Все, що я можу вам про неї розповісти, – це те, що дівчина виконує дуже важливу місію в теперішньому. На жаль, їй заборонено видавати будь-яку інформацію про майбутнє, інакше дівчина назавжди забуде все про подорожі у часі.

43. Цумуги Котобуки: Кейон!

Цумуги Котобуки: Кейон!

Цумугі, також відома як Мігумі, є однією з основних чотирьох героїнь аніме Кейон! У їхньому музичному гурті Ho-Kago TeaTime вона займає позицію клавішниці. Однак згодом, мила і сором’язлива на вигляд старшокласниця виявляється дочкою багатих батьків.

Порядком утомившись від життя розпещеної дівчинки, Цумуги починає поводитися інакше, з великим ентузіазмом пробує абсолютно звичайні для простих людей речі, чим чимало шокує подруг і, таким чином, стає більш самостійною, при цьому залишаючись дуже життєрадісною людиною.

42. Рей Аянамі: Євангеліон

Рей Аянамі: Євангеліон

Відповідно до сюжету аніме, перша дитина і пілот Євангеліона: Модуля-00 нелюдима Рей, поступово вчиться бути більш відкритою та дружелюбною. Проте, її походження та призначення залишається загадкою. все, що ми знаємо про неї це те, що вона була створена з частинок “Юі Ікарі”, що залишилися, на нижніх рівнях організації Nerv.

Дівчина має цікаву зовнішність і характер, а коротке блідо блакитне волосся і червоні очі роблять цю героїню неймовірно привабливою.

41. Луїза де ла Вальєр: Підручний Луїзи-Нулізи

Луїза де ла Вальєр: Підручний Луїзи-Нулізи

Луїза Франсуаза ле Блан де ла Вальєр – спадкова принцеса королівства Трістейн, чиє довге рожеве волосся і так само кольори ока створюють неймовірно милий образ.

Проте в Академії Магії Трістейн у дівчини не найкраща репутація: через відсутність здібностей до будь-якого виду магії її прозвали «Нульовою Луїзою». Хоча вона не залишається без підтримки, наприклад, завдяки спільному дитинству Луїза непогано ладнає з Генріеттою і знаходить кохання в особі Сайто Хірагу.

40. Хінамі Фуегуті: Токійський гуль

Хінамі Фуегуті: Токійський гуль

Однією з головних героїнь аніме Токійський гуль стала ніжна та сором’язлива Хінамі. Після того, як дівчинка залишилася сиротою про неї почали дбати Тоука та Канекі, замінивши їй старшого брата та сестру. До того ж, Хінамі дуже сильний гуль, особливо в неї розвинені слух та нюх.

Зовні Хінамі нагадує покійну матір, а красиві карі очі, коротке каштанове волосся разом із добрим серцем роблять її однією з наших улюбленців.

39. Ріцу Тайнака: Кейон!

Рицу Тайнака: Кейон!

Третя основна героїня із аніме Кейон! Ріцу Тайнака займає позицію барабанщиці в групі Ho-Kago TeaTime. Зовні, завдяки карим очам і коротким світло-каштановим волоссям, її буває складно відрізнити від Юї.

За характером вона представляє просто аніме-версію Чендлера Бінга з «Друзів», адже дівчина сповнена радості, веселощів та сарказму. А задатки лідера та погляд чарівних очей не залишили байдужим не одного глядача.

38. Цую Асуї: Моя геройська академія

Цую Асуї: Моя геройська академія

Цую – ще одна учениця…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *