10 наймиліших тварин у світі

На Землі мешкають тисячі видів тварин. Одні з них добрі, інші погані, а деякі – милі. Хоча краса не завжди означає нешкідливість: дивись список із 10 красивих, але напрочуд небезпечних тварин.

Сьогодні ми розповімо про 10 наймиліших, пухнастих, найчарівніших і найпривабливіших тварин на землі. Відкиньтесь на спинку крісла, розслабтеся і насолоджуйтесь читанням про 10 милих маленьких звірят, яке наповнить ваш день позитивом.

10. Їжаки

Цікавий факт: Їжаки практично несприйнятливі до зміїної отрути.

Їжаки – колючі ссавці, що мешкають в Азії, Африці та Європі. Незважаючи на схожість з щурами, вони, без сумніву, симпатичні та нешкідливі. Саме з цієї причини вони стають все більш популярними як екзотичні вихованці. Якщо ви шукаєте милу і унікальну саму по собі звірятко – беріть їжака.

9. Малі пінгвіни

малі пінгвіни

Цікавий факт: пінгвін Пенні був талісманом Чемпіонату світу з плавання FINA 2007, що відбувся у Мельбурні, Вікторія.

Що може бути чарівнішим за пінгвінів? Їхня мініатюрна версія. Малі пінгвіни схожі на звичайних для всіх, крім розміру. Малий зріст робить їх набагато симпатичнішими за звичайні, тому їх сміливо можна назвати одним з десяти наймиліших тварин на землі.

8. Північні карликові сови

північні карликові сови

Цікавий факт: північні карликові сови нерідко полюють на істот того ж розміру або більше за них самих.

Північні карликові сови живуть у західній частині Північної Америки. Це найменший вид сови. Дорослі особини досягають розміру в 15-17 см і мають сірий, буро-сірий або рудуватий забарвлення.

7. Коали

мила мордочка

Цікавий факт: коали майже не п’ють воду, оскільки одержують більшу частину рідини з листя, яке їдять. Навіть слово “коала” означає “немає води”.

Коалу легко впізнати по її міцному безхвостому тулубі, великій голові з пухнастими округлими вухами та ложкоподібним носом. Довжина тулуба коали досягає 60-85 см, а вага – 4-15 кг. Коали – надзвичайно милі тварини з невинним виразом на морді, яке лише посилює їхню чарівність.

6. Пісці

білий та пухнастий

Цікавий факт: песці здатні витримати екстремальний мороз. Вони почнуть тремтіти лише коли температура опуститься нижче -70 градусів за Цельсієм.

Пісець, або полярна лисиця, рідше арктична лисиця – це порода лисиць, пристосована до життя в екстремально холодному середовищі. Округла форма тіла зводить до мінімуму втрати тепла, а також надає їм милий пухнастий вигляд.

5. Червоні панди

мила істота

Цікавий факт: наукова назва цих тварин – Herbivorous Carnivoran – означає, що хоча вони відносяться до групи м’ясоїдних, але за уподобаннями в їжі вони скоріше схожі на травоїдних гігантських панд.

Червоні панди мешкають у східних Гімалаях та на південному заході Китаю. Незважаючи на те, що їх називають пандами, генетично вони не є близькими родичами гігантських панд.

У них рудувато-коричневе хутро, довгий волохатий хвіст і хода перевалку через те, що їх передні лапи коротші за задні, як у домашньої кішки.

Червона панда знаходиться під загрозою зникнення: втрата і фрагментація довкілля в результаті діяльності людини, а також браконьєрство, завдають шкоди цьому виду, незважаючи на те, що червоні панди захищені законами низки країн.

4. Померанські шпіци

волохатий друг

Цікавий факт: з Титаніка було врятовано двох собак, один з яких був померанським шпіцем.

Цю породу часом називають іграшковими собачками через малий зріст і милу зовнішність, що нагадує плюшевого ведмедика. Вони продовжують зменшуватися у розмірі, але що менше вони стають, то швидше зростає їх популярність.

За реєстраційними даними померанський шпіц починаючи з 1998 року входить до двадцятки найпопулярніших порід США, а нинішня мода на маленьких собак підвищила їхню популярність у всьому світі.

3. Кролики

декоративний кролик

Цікавий факт: потомство кроликів багато. Крольчиха щорічно народжує до дев’яти кроленят.

Кролики – це милі маленькі травоїдні ссавці та одні з найпопулярніших домашніх тварин на землі. Подібно до кішок з собаками, кролики бувають різних кольорів і відтінків і дружелюбні до сім’ї. Хоча власникам кролика доведеться вжити заходів для захисту дітей, оскільки кролячі зубки легко здатні прокусити людську шкіру.

2. Феньки

вушка на маківці

Цікавий факт: ці величезні вуха не тільки добре чують, та й допомагають феньку позбавлятися від надлишків тепла в спекотній пустелі.

Феньки – екзотичні тварини, яких можна тримати вдома, хоча вони вимагають іншого догляду, ніж домашні собаки та кішки. Вони дуже грайливі та доброзичливі, і більше схожі на суміш кішки та собаки, ніж на лисиць. Їх пухнасте тільце, маленькі розміри і великі вуха роблять їх одним із найсимпатичніших тварин на землі.

1. Перські кішки

пухнаста грудочка

Цікавий факт: їхня довга шерсть виглядають так, ніби потребує постійного обслуговування. Але насправді вони вважаються однією з найлегших у догляді та доброзичливою породою кішок.

Майже всі породи кішок симпатичні. Вигляд грайливого кошеня викличе усмішку на вашому обличчі навіть рано вранці. Якщо ви любите тварин, у вас у домі або поблизу, швидше за все є кішка чи собака. Якщо ваша кішка не перська: будь ласка, не засмучуйтесь, але ми вибрали саме перських кішок, оскільки вважаємо їх симпатичнішими за інших.

Радимо подивитись:

Відеоролик про наймиліших тварин обов’язково підніме вам настрій та подарує масу позитивних емоцій

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *