ТОП-10 найбільших пісень у світі всіх часів

Звичайно, наш список найкращих пісень усіх часів вкрай суб’єктивний, але незалежно від того, як ви до нього поставитеся, пісні, перелічені в ньому, давно посіли своє заслужене місце у пантеоні легенд. Отже вони вже поза часом. Так що встромляйте навушники і насолоджуйтесь.

До речі, слухати та завантажувати пісні ви можете на сайті

10. Zombie – The Cranberries

Немає жодних сумнівів, що більшість людей по всій земній кулі хоча б раз чули цю пісню. Виконавець – ірландська співачка Долорес О’Ріордан – померла у віці 47 років у студії на записі нової композиції. Однак ми всі назавжди запам’ятали її як виконавицю одного з найбільших шедеврів поп-музики. Пісня Zombie вийшла настільки вдалою, що відсунула далеко назад решту її хітів, зробивши The Cranberries фактично групою однієї пісні.

9. Let It Be – The Beatles

Найсолодша та найкраща пісня свого часу. Так, вона все ще не дотягує до звання найкращої пісні всіх часів. Але це напевно найкрасивіша пісня, написана Біттлз. Фактично все, що потрібно любити в Бітлз, відображено в цій пісні! Загалом це культова класика, яку неможливо не любити.

8. My Immortal – Evanescence

Напрочуд лірична і в той же час нескінченно емоційна, що пробирає до самих жил і приємна слуху. Це все про неї – My Immortal – однією з найбільших пісень усіх часів. Для багатьох саме вона є номером один, а виконавиця Емі Лі, здається, має один із найкращих голосів. Але все ж таки вона не настільки хороша, щоб випередити інші шедеври, що йдуть у нашому списку далі!

7. Numb – Linkin Park

Що ви відчуваєте, коли ви чуєте це? Що б не було відповіддю, в цій пісні точно не можна відмовити – вона виконується на піку емоційності. Будь-яка людина втратила б голос, лише спробувавши виконати її. Одна з тих пісень, з якою хочеться нескінченно тинятися містом у навушниках. О боже, як вона затягувала свого часу, яку викликала залежність. Linkin Park та пісня Numb – назавжди в наших серцях.

6. Livin’ on a Prayer – Bon Jovi

І це все ще не найкраща пісня всіх часів, але чомусь вона завжди була на слуху і їй точно не можна відмовити в успіху. Кожен, хто чує її, ніби повертається до 80-х, у яких ця пісня зародилася. Дивно, як давно це було, але пісня досі є вірусною, і то тут, то там ми чуємо її знову і знову.

5. Billie Jean – Michael Jackson

Якщо ви не чули Billie Jean, ви, ймовірно, з іншої планети, або ви єретик, який повинен згоріти на багатті. Ця пісня напевно мала з’явитися в нашій десятці, адже вона настільки позачасова, що навіть не викликає подиву, коли вона воскресає у сучасних хітпарадах. Найкраща пісня у світі? Можливо. Але давайте не будемо настільки категоричними. Адже наш топ ще не закінчено.

4. Lose Yourself – Eminem

Гей, почекайте, а як же реп? Невже немає жодної композиції, яка заслуговує на місце в топі кращих пісень усіх часів? І якщо є, то хто, як не великий Емінем, мав її зачитати? Що ж… ласкаво просимо до Восьмої Милі. Неважливо, любитель ви ріпа або терпіти його не можете, ніхто не має права відмовити цьому шедевру в культовості. Саме з хіта Lose Yourself розпочалася кар’єра Емінема – мабуть найкращого репера всіх часів.

3. Smells Like Teen Spirit – Nirvana

Не знаю, чи є сенс щось говорити. Ні, це просто треба чути. Курт Кобейн назавжди запам’ятався нам саме цією піснею. Нірвана… Господи… як її можна не любити? Історія року немислима без Нірвани, і вона заслуговує на те, щоб її запам’ятало ще жодне покоління. Як і належить найкращій пісні, вона заряджає нас на прагнення на краще.

2. Imagine – John Lennon

Я не вірю в геніальність… Але пісня Imagine страшенно близька до цього. Чорт забирай, ця пісня на всі часи, вона змінила світ, ставши гімном людства. Боже, наскільки кращим був би світ, якби всі ми просто чули, про що співає Ленон. По-справжньому лірика, що надихає, щоб звільнити ваші укорінені уявлення про життя, конфлікти і поділ людей. Її напевно повинні почути ті, хто збирається потрапити до раю. Найкраща пісня про кохання не для одного, а для всіх людей, що живуть як один.

1. Bohemian Rhapsody – Queen

Ну що тут сказати … Просто найбільша пісня найбільшої групи. Не скромно, але інакше не скажеш. Мабуть, найдивовижніша пісня з будь-коли виконаних, що повністю зачаровує лірично і надзвичайно новаторська в музичному плані, завдяки заслугі самого гурту Квін і Фредді Меркурі зокрема. З ліричного приспіву цього шедевру могла б вийти божественна сльозовитискач, але Фреді пішов набагато далі, створивши щось недосяжне для розуміння, що досі виглядає і звучить неймовірно свіжо і незвично.

А які пісні ви вважаєте найкращими? Діліться у коментарях, і не пропускайте найкращі музичні новинки. Успіхів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *