Топ-5 порад трудоголіку

Люди, які занадто захоплені роботою, думають, що вони все одно роблять мало. Часто такі люди вважають себе ледачими і нецікавими для оточуючих. Більше того, люди відчувають провину, якщо щось не встигли зробити по роботі, поки пили чай або витратили час на діловій даремний розмова.

Ми дамо 5 порад, як зробити своє життя легше і вміти відпочивати від роботи:

1. Не звинувачуйте себе. Ви не повинні робити абсолютно всі свої і чужі справи навіть якщо це навіть фізично нереально. Блокуйте такі думки, адже ви не робот, і свої нерви, здоров’я важливіше всіх забобонів.

2. Справі – час, потісі – годину.І не навпаки. Відпочивати потрібно іноді навіть більше, ніж працювати. Це стосується випадків, якщо роботи вичавлює всі соки так, що жити не хочеться.

Відпочивайте хоча б на вихідних. Нічого не плануйте, не кажіть про роботувідключіться від неї. Це корисно хоча б тим, що потім робота йде набагато продуктивніше і швидше.
3. Заведіть домашнього улюбленця.Відмінний рада! Адже нікому не захочеться засиджуватися на роботі допізна, коли вдома чекає улюблений пес, кіт, черепашка, папуга – хто завгодно. Вони чекають нас, нудьгують і вимагають уваги. Ти ж дбайливий господар?

4. Хоббі теж хороша альтернатива. Робота забирає більшу частину часу? Нехай з нею почне конкурувати малювання, музика або вірші. Подорожуй, катайся на ковзанах, і ти зрозумієш, наскільки багато ти втрачаєш в життя через постійну зайнятість.

5. Закохайся. Ось так просто, ага. Звичайно, не все легко і безхмарно, але ти спробуй. Знайди час написати тому, хто давно подобається, і витягнути його в кіно. Закохайся заново в того, хто давно живе з тобою під одним дахом. Чому б і ні? Кохана людина – єдиний і неповторний, а роботу завжди можна знайти.

Працюйте для того, щоб жити, а не живіть для того, щоб працювати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *