ТОП-5 порад для росту волосся

На будь категорична відмова відстригти волосся будь стиліст знайде як мінімум кілька заперечень, а найвагомішим, безумовно, є «волосся відросте». У підсумку, трохи подумавши, ми погоджуємося і здаємося. І дійсно, поки ми дотримуємося короткої стрижки, щомісяця доводиться підрівнювати кінчики, адже волосся так і норовлять скоріше відрости.

Однак коли ми, нарешті, награвшись, вирішуємо повернути собі колишню довжину, процес цей чомусь різко сповільнюється. Саме тому ми вирішили зібрати разом кілька слушних порад, які допоможуть у цій непростій справі:

1. Ми відчайдушно боремося за кожен відрощені міліметр і не поспішаємо йти в перукарню, проте це помилка. Саме для того, щоб волосся росли швидше, їх потрібно періодично підрівнювати, таким чином оздоровлюючи.

2. Температура води під час миття голови повинна бути теплою, а обполіскувати волосся в ідеалі потрібно навіть прохолодною водою.

3. Не варто також вдаватися до хімічної завивці, а при фарбуванні волосся намагайтеся вибирати щадні фарби.

4. Намагайтеся уникати високих температур, рідше користуйтеся феном, праскою або щипцями для волосся. Звичайно, зовсім відмовитися від подібних технологій не представляється можливим, але намагайтеся утриматися від них хоча б у вихідні, коли вам нікуди не потрібно їхати. Сухі й ослаблені волосся просто фізично будуть не здатні рости швидко.

5. Ну і звичайно, не варто забувати про те, що здоров’я волосся залежить не тільки від зовнішніх факторів. Слідкуйте за своїм харчуванням, скоротіть споживання копчених, солоних і маринованих продуктів, їжте більше тих, що містять кальцій – сир і риба, наприклад. Ну і, само собою, не забувайте своєчасно приймати полівітаміни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *